Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Php + Html Üyelik Sistemi Lazım !!

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Arkadaşlar Php + Html Üyelik Sistemi Lazım !! burda kurulumu ile paylaşacak biri var mı?

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ali ne yapacaksın php üyelik sistemini ? Bir problemle karşı karşıya geldiğinde projen yarıda kalacak. Php bilgin çok yok bunun için hazır sistemleri kullan.
wordpress, joomla vb. ayrıca seo açısından daha mantıklı bir seçim yapmış olursun...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
galiba joomla iyi fikir ,hiç aklıma gelmemişti...teşekkürler...

ATLAS

🌱Yeni Üye🌱
joom en iyi fikir...

Bir Gün Savaş Olursa,Ilk Ölen Gercektir...

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şimdi üyelik sistemi basit fakat üyelerin ne iş yapacağı önemli üyeler chatte yapabilir resimde yükleyebilir sadece üyede olabilir üyeleri ne amaçlı kullanıcaksınız. bi amacınız olmalı mesela benim yaptığım bi sitede üyeler sadece link ve resim yükleyebiliyor (fotoğraf mağzasının sitesi) diğer bi sitede ise üyeler sadece sipariş verebiliyorlar (perdeci firması) şimdi sizin sitenizde üyeler ne yapabilmeli onu söylemelisiniz..

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Zahmet olmazsa nasıl kullanacağımıda açıklayabilir misiniz?Ayrıca üyelik sistemi için teşekkür ederim.

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha Önec Kurup Denemedim Ama Scripti İnstall Edip Çözmen Gerek :) Benimde bilgilm yok sitesinde demosu var sanırım ordan yararlan

tech-salim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üyelik sistemli istiyorsan hem bedava ve kurulumu kolay kullanımı basit mkportal ı tavsiye ederim

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Teşekkür ederim fakat ben sadece üyelik sistemi istiyorum.Portala gerek yok.

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadas varsa hosting + cpanel :D severım ben ver bılgılerı kurmayı deneyelım ugrasalım elımzıden geldıgınde yoksa host linux verım dns lerı yonlendır test hostu acalım domaınıne iletişim info@rifatozkan.com

eparmaksiz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşın aradıgı sistem bumu acaba bilmem ama ben daha değişik üyelik sistemi bakmıştım
1.örnek: üyeler 5 10 resim yükleyebilme her üyenin bizim belirlediğimiz sayıda resim ekleyebilmesi.
2. örnek: 5 kademeli üyelik sitemi üye ,normal üye ,iyi üye,yönetici ,süper yönetici .
bunlar sadece örnek yazıları değiştirebiliriz.
3.her üye kendi katogorisindeki üyeye mesaj atma ve mesajlarda sınırlama ..

sözün kısası hani bazı arkadaşlık sitelerinde oluyor üyelik sistemi benzeri bişey olacak bu mümkünmü diye sormuyorum var olan bişey eger bilen arkadaşlar varsa nasıl nereye mod yapılıyor hangi dosyalara yani anlatırsa Grafikerler olarak çok minnettar kalırız.
şimdiden teşekürler.
ben araştırıyorum hazırı varmı diye bulursam eklerim ..
Bulamassam kendim yapacagım.
yaptgımıda burada paylaşırım.