Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Plazma tv ünitesi corel x3 calışmam

Yeş¡l

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet arkadaşlar daha önce bu tarz calsımalarım olmusdu fakat
bu ortamda yeni oldugum icin ilk çalışmamı beyeninize sunuyorum yakın zamanda yeni calışmalarımla devamı olacak umarım beyenirsiniz calısmlarınızda basarılar dilerim
saygılar

bysuskunpts.jpg

Benzer konular

pheru

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pheru.com
Plazma TV'nin görüntüsü hiçbir ışıkta bukadar mat olmaz. Birde sanırım gölgelendirme eksikliğinden üst panledeki ufak raflar 2 boyutlu gibi duruyor. Aynı şekilde ayaklarda tam yere basmamış gibi geldi bana. Ayakların altındaki gögleden kaynaklı olabilir. İyi çalışmalar.

Yeş¡l

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Plazma TV'nin görüntüsü hiçbir ışıkta bukadar mat olmaz. Birde sanırım gölgelendirme eksikliğinden üst panledeki ufak raflar 2 boyutlu gibi duruyor. Aynı şekilde ayaklarda tam yere basmamış gibi geldi bana. Ayakların altındaki gögleden kaynaklı olabilir. İyi çalışmalar.

calısmada bulunan plazma tv deyil öncelikle bunun altını cizeyim
sadece yer alacak olan tv nin minimum görüntü acısıdır sayet tam anlamıyla bir plazma tv de enjekte edebilirdim fakat sadece yer birakmayı düşündüm
diyer yandan 3 boyutlu görünümü verememis olabilirim corel photo üzeridne yapılan calsımada sonuc olarak bunu tasarladım
tesekkürler yorumun icin

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
tam ortadan bakılıncaki görüntüsü ise perspektif olmamış..sağ ve soldan gelen sütunların altındaki raflar birbirinden çok farklı olmamış..ama görünüm iyi..emeğine sağlık.