Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Prizma Tasarım Evi

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
3119.jpg

Benzer konular

EDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
Ben baktığımda 2 tane Z görüyorum...Z'leri birleştirip prizma yapmak güzel ama görünüşte Prizzma gibi duruyor...Z yerine A dan yapabilirdin...
Gerçi ben PS konusunda amatör sayılırım ama sadece görüşümü belirteyim dedim...

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
okurken akıl 2' z yı tek olarak solettırebılıyor ınsana takılmadan. Prizma olarak algılılayabılıyor bence rahatlıkla o yuzden o tarz dusunmedım hıc. tesekkurler yorumunuz ıcın.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk bakışta, Pizza diye okuyasım geldi benim de. Gerçekten de çift 'Z' rahatsız edici olmuş.

'Z' harfi biraz daha büyütülüp içine prizma yerleştirilebileceği gibi, tersine; daha büyük bir prizma da, 'Z' harfi ile bütünleştirilebilirdi..

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşların dediği gibi 2 z gibi uzatarak sölenebiliyo görüntüden diğer çalışmalarına bakılınca biraz sönük kalmış gibi

birde prizma kelimesini ilk gördüğümde espirili bir yaklaşımla bildiğimiz priz espirtüel konulsa hoş olur gibime geldi 2 farklı anlama gelir bence 1. si enerji 2 cisi kendi anlamı "Işınları saptıran ve ayrıştıran, saydam maddeden yapılmış üçgen cisim." :) bu da benim görüşüm :)

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynı gorusteysenız benlik bi hata var sanırım tesekkurler yorumlarınız ıcın degerlendırıp tekrar sunum yapıcam.