Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam yiyen inek!

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
ih.jpg

Yukarıda gördüğünüz sevimli inek reklam yiyor.

Programın ismi Ad Muncher. Girdiğimiz sitelerdeki açılır pencereler, gözümüzü yoran banner'ler, tıklamamızı zorunlu kılan reklamlar hepimizin canını sıkıyordur.

Sadece 6 Mb yer kaplayan Ad Muncher bütün bunlardan kurtulmamızı sağlıyor. Üstelik bütün bu flash vs.lerden oluşan reklamları sayfa açılmadan önce engellediği için sayfaya erişiminizi de hızlandırmış oluyor.

Spyware, adwere gibi istemediğimiz böcekleri de sisteminizden uzak tutuyor. Mozilla, İnternet Explorer, Opera, Messenger, Yahoo Messenger gibi birçok ortamda işini rahatlıkla görebilmesi de bir diğer artısı.

Ad Muncher 'i bilgisayarına indirmek isteyen arkadaşların kota sorunu yaşamayacakları. İndireceğimiz dosya sadece 500 Kb Tek dezavantajı Mynet tavla, Mynet Okey ve mynet muadillerinde hani size extra bir Java yükletir, işte o noktada görev çubuğundaki Ad Muncher simgesine sağ tıklayıp Close demeniz derekiyor. Jawa yükledikten sonra tekrar Ad Muncher'i çalıştırabilir aynı zamanda oyununuzu da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Programı ve hakkında daha detaylı bilgiyi Ad Blocker Software - Ad Muncher

program 30 gün trial versiyonu mevcut​

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canım benim süpermiş bu yaaa çok teşekkürler :)
Sinir oluyorum ben o reklamlara yaaa ham yapsın yutsun hepsini :D

nosradamus

🌟Usta Tasarımcı🌟
İnek ne kadar da şirin olsa da pc mi hiç bir zaman bir ineğe emanet edemem :), teşekkürler güzel paylaşım olmuş.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben ettim ve çok memnunumm :)
Süper yaa ıvır zıvır her siteye girince çıkan cıbıldak hatunlar yok artık :D :lol:
Teşekkürler crazy tekrar

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende de işe yarıyor..Rica ederim

musati

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mabedime reklam yiyen bi inek sokamam :)) cok saol paylasım için işin şakası bi yana gerçekten uyuz reklamlar onlar..!

sahin1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
operada da içerik engelleme var, engellemek istediğiniz reklama tıklıyorsunuz birdaha zamanınızı çalmıyor :)