Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rekor Kuyumculuk Kartvizit

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Rekor Kuyumculuk için kartvizit çalışmam eksiklerim neler? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

kf8U.jpg

Benzer konular

ozguraltinol

🌱Yeni Üye🌱
Bu bir deneme çalışması mı yoksa sonradan doldurulmak üzere noktalı boş alanlar bırakılması bir müşteri isteği mi?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence hzlgtmz kartvizit işini standarta bağlamış isim değiştirip değiştirip kullanacak. Bundan sonra kartvizitler böyle olacak demek ki ...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Böyle bir kartvizit ömr-ü hayat'ımda hiç görmedim :D

Otur "0" :)

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence hzlgtmz kartvizit işini standarta bağlamış isim değiştirip değiştirip kullanacak. Bundan sonra kartvizitler böyle olacak demek ki ...

tabi ki hayır kesin bilgiler elime ulaşmadı bir de forum kurallarına uymak için bilgileri noktalarla gösterdim. Yanlış yaptıysam özür...

ozguraltinol

🌱Yeni Üye🌱
Browsing deviantART

Bence kartvizit tasarımcılığı grafikerlik içinde apayrı bir uzmanlık gerektiren alan. Eğer bu işe yeni başladıysanız size tavsiyem mutlaka en iyileri takip edin. Böylece zamanla kartvizit tasarımında kendi ekolünüzü oluşturabilir ve özgün tasarımlar sunabilecek duruma gelirsiniz. Kimse bu işi doğuştan öğrenmiyor. Zaman, emek ve özveri herşeyin ilacı. Yukarıda linkini verdiğim sitede bu konuda dünya genelindeki bazı tasarımcıların kartvizit tasarımları yer almakta. Bu ve benzeri sitelerden azami derecede faydalanmanızı öneririm.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
tabi ki hayır kesin bilgiler elime ulaşmadı bir de forum kurallarına uymak için bilgileri noktalarla gösterdim. Yanlış yaptıysam özür...

Yanlış olan bir şey ve dolayısıyla özür dileyecek bir şey yok. Sözlerim yanlış anlaşıldıysa ben özür dilerim. Sadece boşlukları doldurup kullanılacakmış gibi duruyordu şaka yollu bunu dile getirdim ...

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Browsing deviantART

Bence kartvizit tasarımcılığı grafikerlik içinde apayrı bir uzmanlık gerektiren alan. Eğer bu işe yeni başladıysanız size tavsiyem mutlaka en iyileri takip edin. Böylece zamanla kartvizit tasarımında kendi ekolünüzü oluşturabilir ve özgün tasarımlar sunabilecek duruma gelirsiniz. Kimse bu işi doğuştan öğrenmiyor. Zaman, emek ve özveri herşeyin ilacı. Yukarıda linkini verdiğim sitede bu konuda dünya genelindeki bazı tasarımcıların kartvizit tasarımları yer almakta. Bu ve benzeri sitelerden azami derecede faydalanmanızı öneririm.

Size katılıyorum. Kartvizit konusunda iyi değilim evet. Eksiklerimi öğrenmek istedim kendimi geliştirmek adına. Tavsiyeniz içinde çok teşekkür ederim.

Özür dilemenize gerek yok ZxxxE. Bir an korktum ciddisiniz sandım. Şimdi bakıyorum da noktalar koymam da gerçekten garip olmuş yani :)

Son düzenleme:

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Kişisel kartvizit değil de biraz veresiye kartı gibi olmuş bu şekliyle :)

Kurumsal gözükmesi için iletişim bilgilerini çok dağınık kullanmayın. Gözü yormasın ve şık gözüksün. Arka tarafta sadece web adresi değil de logoyu da kullanabilirsiniz mesela.

Bir de altın rengin biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz çok boş gözüküyor.. ya da arka planda çok göze batmayan floral bir desen kullanılabilir...

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kişisel kartvizit değil de biraz veresiye kartı gibi olmuş bu şekliyle :)

Kurumsal gözükmesi için iletişim bilgilerini çok dağınık kullanmayın. Gözü yormasın ve şık gözüksün. Arka tarafta sadece web adresi değil de logoyu da kullanabilirsiniz mesela.

Bir de altın rengin biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz çok boş gözüküyor.. ya da arka planda çok göze batmayan floral bir desen kullanılabilir...

Önerileriniz için teşekkür ederim :)

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence de her zaman için zemin kullanmak ise yarar , göz doldurur .İnsanlar, firma sahipleri kartvizitin tasarımına önem vermeselerde bence en önemli ayrıntılardan biridir , dikkat çekici olması gerektiği düsüncesindeyim.

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence de her zaman için zemin kullanmak ise yarar , göz doldurur .İnsanlar, firma sahipleri kartvizitin tasarımına önem vermeselerde bence en önemli ayrıntılardan biridir , dikkat çekici olması gerektiği düsüncesindeyim.

teşekkür ederim. üzerinde fazlasıyla çalışmam gerek