Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland Baskı ve Bas&Kes Makineleri

serhat antalya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzun baskılarda pabuç sayısı kullandıgın malzemeye göre değişmeli... folyoda sade 2 pabuç mesala..... mavi kafa ile siyah kafa aynı kafa dır. mavi tozutuyorsa siyahtada sorun olur temizlik sorunu bence... ayrıca uzun baskıları önce ripleyip göndermeni tavsiye ederim...

ibrahim386

🌱Yeni Üye🌱
valla arkadaşlar ben rolandın sp 540 ve 540 serisini kullandım gayet iyi makinalar cihaza iyi baktığınız zaman temiz ortamda çalıştığı sürece kaliteli boya kullanıldığında bi sıkıntı çıkmaz.

vosvos60

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Mavi ve Siyah aynı kafadadır, ama aynı anda bozulmazlar, bozulmaları veya ömürlerinin bitmeleri yaptıkları atış sayısına veya boya kimyasalına göre değişebilir, birbirinden bağımsızdır. Sadece aynı CAP'i ve WIPER'i kullandıklarından, Caplerin emişi (vakumu) kötü olduğunda veya Wiperlerin üzerinde çok kurumuş boya olduğunda beraber tıkanabilirler, kafa içi temizlik sırasında vakumsuzluktan boyasız kalır. iyi bir temizlikle kafa ömrü normalse tekrar düzelir.

semel reklam

🌱Yeni Üye🌱
kafası tozlanan arkadaş kafan gitmiş değiştireceksin başka yolu yok geçmiş olsun

ha unutmadan devamlı standart ve High Speet de bas High Quality basmamaya özen göster zorda kalmadıkca kafanın ömrü daha uzun dider. boyayı ise BORDEAUX kullanmaya bak. pahalı ama kaliteli renkleri birebir alabilirsin ve baskıdan sonra çizilmede yapmıyor...

frhtcvk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar selamlar. bende de Versa Camm VP 540 var. bu makinenin kartuslarinin nereden temin edebilirim. yardimci olurmusunuz.

IDP

🌱Yeni Üye🌱
Konu hakkında Procolor ile göörüşebllirsim.

Kartuş ne dolum sistemlerinde Procolor iyidir. MLD boyaları kalitelidir.

hasan bakan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben aranıza yeni girdim ve baskes makina arıyorum kalitesi konusunda bilgi verirseniz memnun olurum

mehmt89

🌱Yeni Üye🌱
Değerli arkadaşlar bende Roland 740 var baskı yaparken mavi kafa zemin atıyor kartı değiştirdim,kafay değiştirdim aynı hata yapıyor defalarca servis geldi sorunu çözemedi

muzikal66

🌱Yeni Üye🌱
roland sp 540 ı olupta şikayeti olmuyan yoktur heralde. Dünyanın en iyi makinası diyor istanbul geçen hafta bana nası dünyanın en iyisiyse iflasın eşiğine getirdi makinamız var dışarıya iş bastırıyoruz bi kafa bulunamadı yam 5 haftada. övünüp hava atacağınıza makinalarınızı iyi bakım yapsalarda bizlerde para kazansak aldığımızdan beri arıza. baskının tam bitme yeri geliyo kafa boya kesiyo hadi babam iş iptal boya malzeme gitti zaten dünyanın en pahalı boyası en pahalı maliyeti tamukla su içiyor rolandı olan bide böle 5 hafta servis bekle bence nalet olsun roland aldığım güne dünyanın en iyisi size kapak olur inşallah yerlimalı trojet bile sizden daha kaliteli hiç olmazsa servisi hemen geliyo
müzikal

ahmet ay

🌱Yeni Üye🌱
acil 2 adet roland kafa lazım epson dx4 kafa modelim yardımcı olursanız sevinirim

egebar

🌱Yeni Üye🌱
merhaba roland 1000 ü corelde kulanamazsınız..sadece corel yada frehand gibi tasarım programlarından kendi kesim programına a.i formatında cagırabılırsınız....aynı cihazdan bendede var...parametre hatasını bır çok nedenı olabılıyor....şunları deneyebılırsın
1- roland ayarlarını yenıden sıfırla...
2-kesim programındaki baglantı noktası ebat cıhaz secımı degerleını kontrol et
3- makıneye taktıgın folyonun en boy orantısına bak...o degerler farklı olabılır...yatay yada dıkey olarak...
vs...

optimusPrm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
roland sp 540 ı olupta şikayeti olmuyan yoktur heralde. Dünyanın en iyi makinası diyor istanbul geçen hafta bana nası dünyanın en iyisiyse iflasın eşiğine getirdi makinamız var dışarıya iş bastırıyoruz bi kafa bulunamadı yam 5 haftada. övünüp hava atacağınıza makinalarınızı iyi bakım yapsalarda bizlerde para kazansak aldığımızdan beri arıza. baskının tam bitme yeri geliyo kafa boya kesiyo hadi babam iş iptal boya malzeme gitti zaten dünyanın en pahalı boyası en pahalı maliyeti tamukla su içiyor rolandı olan bide böle 5 hafta servis bekle bence nalet olsun roland aldığım güne dünyanın en iyisi size kapak olur inşallah yerlimalı trojet bile sizden daha kaliteli hiç olmazsa servisi hemen geliyo
müzikal

Hocam roland kullanan birsürü tanıdık reklamcı arkadaşım var. Bursada teknik servisi folpa reklam dan alıyolar. Bildiğim kadarıyla bu firma şehirdışı serviste veriyo. Birde onlarla görüş istersen.

_VeGa_

🌱Yeni Üye🌱
Roland SP-300 Bas-Kes Kullanıyorum Her Kesimde Ayarlanan Force Değeri Sıfırlanıyor
Bunun Nedeni Ne Olabilir Acaba ?

isikozalit

🌱Yeni Üye🌱
latex vs roland ?

Arkadaşlar, iç mekan baskı ya ilave olarak dış mekan baskı hizmeti de vermeye karar verdik. İlk düşüncemiz hp latex 26500 edinmekti. ancak baskes ihtiyacımız da olacağından. yatırım maliyetlerini de düşünerek roland 640 ' a yöneldik.
bu makine ile kaliteli dış mekan baskı yapabileceğimiz söyleniyor, sektörün bu alanında tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

zazafati

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler ustalar sp 540 ta birinci kafa test pirint yaptıgımızda siyah gölge atıyor yanlara neden yada nasıl düzelecegini bileniniz varsa yazarsa sevinirim şimdiden tşk

brothersgrafic

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.brothersgrafic.com
arkadaslar sp540i kullanicisiyim bir suredir baskinin cevresini kes dedigimde yamuk kesiyor
etiket hazirliyoruz cevresinde beyaz baskisiz alan cikiyor nedendir acaba yardim lutfen