Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

roland gs-24 plotter modeli kullanan var mı?

shade82

🌱Yeni Üye🌱
Roland gs-24 plotter fiyatı ve performansı hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?
Teşekkürler.

Benzer konular

shade82

🌱Yeni Üye🌱
Hiç bu acidan bakmamıştım.gx-24 piyasada ikinci elini bulmak biraz zor gibi.Ondan dolayı gs-24 modeline yönlendim.

eselnuh

🌱Yeni Üye🌱
gs24

ben kullanıyorum güzel makina ama kesımde bıraz sıkıntı oluyor krndı programı harıc kesımı yapamıyorum.
Bu konuda yardımcı olabılırsenız cok mutlu olucam :)

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
ben kullanıyorum güzel makina ama kesımde bıraz sıkıntı oluyor krndı programı harıc kesımı yapamıyorum.
Bu konuda yardımcı olabılırsenız cok mutlu olucam :)

arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullanın fakat aldığınız ürünün ROLAND olduğuna eminmisiniz? Eğer eminseniz sorun yok çünkü ai ve corel den isteğiniz gibi kesim yapabilirsiniz. Rolandın 10-15 senelik makineleri bile Corelden kesim yapmaktadır.

Adobe Illustrator ve Corel Draw'ın Hem mac os hemde windowsta desteğini vermektedir. Satıcınızla irtibata geçmeniz ve bu şekilde kurulumunuzu yapmanız yetecektir.

CutStudio ise ev hanımları ve öğrenci gibi kişiler için kullanımı kolay fazla detayı olmayan işlerde pratik bir yardımcıdır.

---------------------------
HOME Features applications Software Specifications option support
Roland CutStudio Design Software Included

Roland CutStudio is the perfect companion for your GS-24. Draw and edit circles and curves. Position your text along lines. It functions as a plug-in software for Adobe® Illustrator®CS5/CS6/CC/CC(2014) for Windows® and MAC OS and CorelDRAW® X3/X4/X5/X6/X7 for Windows®, allowing you to create original graphics using popular design packages. It also imports graphic data from popular file formats.
----------------------------