Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

RTE Üniversitesi için hazırladığım logodan biri

gercekogretmen

🌱Yeni Üye🌱
İlginize sunulur...

706472-1.jpg

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Benzer konular

nazm67

🌱Yeni Üye🌱
kazananlar zaten belliydi.emeğine yazık olmuş

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
RTE Unv (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Amblem Yarışması)
Sayın hocam, son deme kadar bekledim ancak şimdi açıklandığına göre bende birşeyler yazabilirim. Gerçi bir çalışmam 2. geldi. Bunu hakettiğini sonuna kadar savunurum. Asıl favorim olan ve ilk 10'na bile alınmayan çalışmamı da ekleyeceğim. Onu da siz takdir edin. (ilk kez burda paylaşıyorum) https://i.imgur.com/nCv0M.jpg

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
RTE Unv (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Amblem Yarışması)
Sayın hocam, son deme kadar bekledim ancak şimdi açıklandığına göre bende birşeyler yazabilirim. Gerçi bir çalışmam 2. geldi. Bunu hakettiğini sonuna kadar savunurum. Asıl favorim olan ve ilk 10'na bile alınmayan çalışmamı da ekleyeceğim. Onu da siz takdir edin. (ilk kez burda paylaşıyorum)

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
RTE Ünv (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Amblem Yarışması)
Son deme kadar bekledim ancak şimdi açıklandığına göre bende birşeyler yazmak isterim. Gerçi bir çalışmam 2. geldi. Bunu hakettiğini hatta 1.lik beklediğimi belirtmek isterim. Asıl favorim olan ve ilk 10'na bile alınmayan çalışmamı da ekleyeceğim. Onu da siz takdir edin. (ilk kez burda paylaşıyorum :)
geV98.jpg

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
Bu arada ilk iki yorumda teknik bir sorun yaşadım. Silmenin yolunu da bulamadım. Bağışlayın...