Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Saç Tasarım Merkezi İçin Yaptığım Promosyon Afişi

hhtekin81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afis2zn6.jpg

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoş olmuş fakat kampanya yazısı çok sönük kalmış. Effectle ön plana çıkartabilirsin. ellerine sağlık

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok şık duruyor ama fatoş un dediği gibi iyice inceleyince kampanya olduğu anlaşılıyor ancak. Güzel bir çalışma olmuş.

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence görselin alt kısmına ve üst kımına salt renk atıp yazılarıda olabildiğince küçük kullanıp kızında sadece saçlarını renkli bırakıp diğer kısmı grey uygulamış olsaydın KAMPANYA sloganı büyük kullanıp diğer sloganıda altında küçük kullansaydın nasıl olrduki acaba denemek lazım bid yazı karakteri birazda hoş bir yazı karakteri seçebilirdin yinede güzel eline sağlık

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence görselin alt kısmına ve üst kımına salt renk atıp yazılarıda olabildiğince küçük kullanıp kızında sadece saçlarını renkli bırakıp diğer kısmı grey uygulamış olsaydın KAMPANYA sloganı büyük kullanıp diğer sloganıda altında küçük kullansaydın nasıl olrduki acaba denemek lazım bid yazı karakteri birazda hoş bir yazı karakteri seçebilirdin yinede güzel eline sağlık

katılıyorum aynen ve ek olarak kroki yapmıssın ama cok basit kacmıs. daha guzel ve anlasılır bi kroki olabilirdi...

hhtekin81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
katılıyorum aynen ve ek olarak kroki yapmıssın ama cok basit kacmıs. daha guzel ve anlasılır bi kroki olabilirdi...

Herkese eleştirileri nedeniyle teşekkür ediyorum
Alt taraftaki siyah bant (logo büyüklüğü,kroki ve adres yeri) tamamen firma isteği doğrultusunda yapıldı o yüzden müdahele edemedim ne yazıkki:smile:

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
daireler içlerindeki yazılar büyütülseydi daha iyi olabilirdi. emeğine sağlık geri kalan herşey gayet iyi.

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte budur! cıvıl cıvıl!! çok güzel..ellerine sağlık

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel olmuş emeğine sağlık

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık gerçekten güzel bi çalışma olmuş

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bişi dicem ama ben kızı hiç beğenmedim:) afişe sözüm yok. fikir veren vermiş zaten.