Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sakız kutusu tasarımı

MESUTargun

🌱Yeni Üye🌱
final ödevi olarak sakız kutusu ambalaj tasarımı yapmam gerekiyor ama bir türlü nasıl bir tasarım yapacağımı belirleyemedim. sakız adı baloncuk. sizce ne yapabilirim?

Benzer konular

gizemp

🌱Yeni Üye🌱
çocuk, sakızı balon yapıp şişirsin, balon devasa olsun kafasının iki üç katı kadar, yerden havalandırsın bunu. Bir kaç çocuk (ya da yetişkin de olur aslında) çizebilirsin bu şekilde.
Açık mavi bir gökyüzü, çimenler, renkli çiçekler, ağaçlar arka planda. "baloncuk" bunu çağrıştırdı bana.
Aşağıdaki linkte biraz yakın birşey var:) Ama benim kast ettiğim balon daha küçük tabi:).
https://3.bp.blogspot.com/-8JB8Ru5iOCk/TfwdSk3moaI/AAAAAAAA6tE/O_Du5BkALbQ/s1600/13.jpg

MESUTargun

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim iyi fikir ama daha basit bişey olabilirse daha iyi olur benim için

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
çocuk, sakızı balon yapıp şişirsin, balon devasa olsun kafasının iki üç katı kadar, yerden havalandırsın bunu. Bir kaç çocuk (ya da yetişkin de olur aslında) çizebilirsin bu şekilde.
Açık mavi bir gökyüzü, çimenler, renkli çiçekler, ağaçlar arka planda. "baloncuk" bunu çağrıştırdı bana.
Aşağıdaki linkte biraz yakın birşey var:) Ama benim kast ettiğim balon daha küçük tabi:).
https://3.bp.blogspot.com/-8JB8Ru5iOCk/TfwdSk3moaI/AAAAAAAA6tE/O_Du5BkALbQ/s1600/13.jpg

Kapadokya geldi aklıma, sporsor kapadokyalı mı yoksa? Ha sponsor yoktu pardon!

teşekkür ederim iyi fikir ama daha basit bişey olabilirse daha iyi olur benim için

Köşelerinden kırparsan daha basit bir fikir çıkacaktır ;)

Ödev senin sorumlulundaysa başkalarının fikirlerinden faydalanmak yerine, seçtiğin konuyla alakalı çalışmalara göz gezdirip daha özgün bir çalışma çıkarmaya çaba göstermeni öneririm.

Kolay gelsin..

kaoline

🌱Yeni Üye🌱
Kesinlikle value ye katiliyorum, burada muhim olan senin ne fikir ortaya atacagin. Is dunyasina atilinca zaten istisare edecegin ekibin icinde olacaksin.

Sana tavsiyem sade bi tasarim uretmendir. :) her zaman ise yarar.