Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık 2 kutu ( 4 adet ) Mutoh bıçak orjinal kutusunda açılmamış...

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar

1 ay önce sattığım mutoh ultima makinamdan kalan 2 kutu orjinal bıçağını piyasa fiyatının 3/2 fiyatına satıyorum.Kullanan arkadaşlar bilir bir kutu içinde 2 adet bıçak ve birde tutucu yay bulunur.İlgilenen arkadaşlar yannigraphic@hotmail adresinden ulaşabilir.

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tekrar merhaba arkadaşlar

Orjinal kutusunda hiç açılmamış 2 kutu mutoh bıçak.Piyasa fitayı 300 lira üstü ve 200 liraya vermek istiyorum.Mutoh kullanan arkadaşlara duyurulur.

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mutoh orjinal bıçak son fiyat ...

Merhaba Arkadaşlar

Daha öncede belirttiğim gibi sattığım mutoh makinanın elimde kalan orjinal açılmamış kutusunda 4 adet bıçak mevcut ve bunu daha önce söylediğim fiyat olan 200 liradan 150 ye indiriyorum yani 2 bıaçak fiyatına 4 bıçak alacaksınız .Bu son teklif malesef .İlgilenenlere duyurulur... yannigraphic@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
satılık bıçak

Evet arkadaşlar hiç mutoh kullanan yok mu ? Bu fiyata kaçmaz biliyorsunuz ...

svc

🌱Yeni Üye🌱
merhaba dostum ben alabilirim bıçakları sıfır ise tabii

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kusura bakmayın bir iş için dışarıda olduğum için yeni gördüm evet bıçaklar orjinal daha önce kuulandıysanız bilirsiniz 2 li kutuda birde bıçak yayı bulunuyor.eğer hala ilgileniyorsanız teklifle yannigraphic@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz...

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet ilan hala güncel...

progenic

🌱Yeni Üye🌱
normalde 4 tanesi 130 tl zaten. neden 200'den 150'ye düştüm gibi kampanyavari şeyler yapıyorsun?

yanni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Neden kampanyavari birilan olduğunun hemen belirteyim motoh türkiye tek yetkili satıcısı tan reklam bu linkte fiyat listeleri var https://www.tanreklam.com/flist.asp . bıçağım olan MUZME-20034B SC 45° orjinal kutu, iki adet Mutoh bıçak ucu ve yayı nın fiyatını burada görebilirsiniz peşin fiyatı 155 tl üstelik 2 adet fiyatı bu . bıçaklar orjinal hiç açılmamış ambalajında sadece 5 kutu yani 10 adet var elimde. sattığım makinamdan kalmıştı makinayı alan kişiye yokpahasına vermek istememiştim.