Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şehitler için çalışmalar

Nurettin

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.geyikmerkezi.com
Merhaba arkadaşlar,
Şehitler için logolar yapıp burada paylaşsak herkes burada yapılan logoları sitelerine koyup tepkilerini verse iyi olmazmı?

Benzer konular

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Grafikerler.Net ailesi olarak şu günlerde yaşadığımız acı terör olaylarına tepkilerimizi dile getirmek amacıyla bu topiği açıyoruz. Bu topik içerisinde tepkinizi dile getiren çalışmalarınızı yayınlayabilirsiniz. Ancak sizlerden ricamız bu çalışmalar ve yorumlarınızda lütfen hakaret, argo ve tahrik edici içerik kullanmamanız.

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com
amblemmj1.jpg

Lütfen açıklama kısmını logoyu inceledikten sonra okuyunuz.

eleştirilerinizi esirgemeyiniz.

mümkün olduğunca sade ve basit olmasına çalışıldı (basit bayağı anlamında değildir...)

%18griFon : evreni; varlığı simgelemekte

beyaz çember : inancı (hangi anlamda olduğu önemli değil, isteyen din, isteyen iman, isteyen tanrı anlamını yükleyebilir. bu kavram kişinin yüreği ile inandığı şey arasındadır; umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.)

türkuaz : türk halkını

siyah : ölüm, ölmek; aynı zamanda "kara topragı"

altı ok : elbette ki hepimiz biliyoruz; Atatürk ilkeleri.

kalkan formundaki türk bayrağında:

- kalkan: savunmayı , kalkanı kullananı , aynı zamanda barışı simgelemekte.

amblemmj1.jpg

Son düzenleme:

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
mümkün olduğunca sade ve basit olmasına çalışıldı (basit bayağı anlamında değildir...)

%18griFon : evreni; varlığı simgelemekte

beyaz çember : inancı (hangi anlamda olduğu önemli değil, isteyen din, isteyen iman, isteyen tanrı anlamını yükleyebilir. bu kavram kişinin yüreği ile inandığı şey arasındadır; umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.)

türkuaz : türk halkını

siyah : ölüm, ölmek; aynı zamanda "kara topragı"

altı ok : elbette ki hepimiz biliyoruz.

kalkan formundaki türk bayrağında:

- kalkan: savunmayı , kalkanı kullananı

Üstteki kırmızı ile işaretlediğimi yere lütfen net bir şey yazınız. Logonuzu ondan sonra değerlendirelim.

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com
gerekli düzeltme yapılmıştır; elbette ki bunu şu ana kadar başka kurum ve kuruluşlar, yüklendiği anlamı değiştirmeden ya da değiştirerek kullanmışlar, kullanacaklardır. açıklamadaki eksiklik (düzeltmeden önceki haliyle) yukarıda söylediğim nedenle sanırım bu simgeye başka anlam yüklenmesine neden olmuştur.

ilginiz ve dikkatiniz için teşekkür ederim
saygılarımla.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
LOGO (ŞEHİTLER LOGOSU) NASIL OLMALI:

1-Herhangi bir kurum ve kuruluşu anımsatacak işaretler bulunmamalıdır.
2-Logoda kullanılacak değişmez ögelerdan bayrak için lütfen aşağıdaki linkten yararlanın.
https://www.grafikerler.net/turk-ba...2.html?t=4242&highlight=bayrak+%F6l%E7%FCleri
3-Logonun hertürlü yüzey ve büyüklükte kullanılacağını düşünerek küçüldüğünde etkisinin kaybolmamasına dikkat edin.
4-Logo tasarım kuralları her logoda olduğu gibi bu logodada geçerlidir. Renk kullanımı denge, egemenlik vs gibi temel tasarım ilkelerine dikkat edin.

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
altı ok : elbette ki hepimiz biliyoruz.

bu kısmı anlamadım !!!

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
altı ok : elbette ki hepimiz biliyoruz; Atatürk ilkeleri.

zaten yazmış, sizde görünmüyor mu?

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
törörü kınama yürüyüşü için pankart çalışması

nemutlutrkmdyenelt1.jpg

Son düzenleme:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalarıyla bu sese destek olan tüm arkadaşlara teşekkürler

GrafiHacker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şehidlerimiz İçin Grafik Çalışmaları !..

S.A.

Arkadaşlar ellerinize ve kalbinize sağlık çok faydalı bir o kadar da anlam dolu çalışmalar çıkıyor. anlamı çalışmanın hazzını arttırdığında o çalışmaya olumsuz yorum yapamıyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Asıl konuya gelince; gerek ŞEHİDerimizle, gerek Türk Bayrak’ları ile olan çalışmalar terör olayları sebebiyle arttı. Bu Konuyla ilgili Çalışmalarınızı bekliyorum...

Allah hepinizden razı olsun
Rabbim vatana ve millete yardım eylesin. Düşmanın tuzaklarını kendi başına yıksın.
(AMİN)

cenkaltunkaya

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fcbursa.com
Merhaba Arkadaşlar

Çalışmalarınızı Gördüm Ellerinize Sağlık

Aranızda Yeniyim İlk Mesajım Olduğu İçin Burada Sizlere Kendimden Biraz Bahsetmek İsterim

24 Yaşındayım, 12 Senedir Bilgisayarla Meşgulüm
Üst Düzey Kullandığım Programlar ve Kodlama Dillerim
Photoshop, Corel, Flash MX 2004, AutoCAD, Dreamweaver, Frontpage (Bu Programlara Yardımcı Olarakta Yaklaşık 150 Civarında Program)
Php, Html, Java, Ajax, Css

Şimdi Konuya Gelelim

Tüm Hakları Şahsıma Ait Web Sitem İçin, Şehitler Adına Bir Tasarım Yaptım, İş Yerinde Olduğum İçinde, Görüntüyü Web Sitemden Print Scrin İle Aldığım İçin Görüntü Kalitesi Biraz Düşmüş Olabilir, Sizlerle Paylaşmak İstedim

Teşekkürler
Bu Logoda Sitemin Forum Logosu

logo4.gif

Bu Resimde Söz Konusu Şehitlere Özel Sayfamdan
fcbursaiy8.jpg

EmreS

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar arkadaşlar,Afyon Kocatepede kendi çektiğim fotoğrafın üzerine Türk bayrağını arka fona ekleyerek böyle bir çalışma yapmıştım o zaman bir yürüyüşün ilan afişleri için.Umarım beğenirsiniz,sevgiler
dscf3704copy2copy840zi8.jpg

m_u_s_t_a_f_a

🌱Yeni Üye🌱
Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Payllaştıgın için teşekkürler .

Murty

🌱Yeni Üye🌱
Ne MutLu TÜRK'üm Diyene...

SAYGILAR
Murty

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu topiği malesef yeni gördüm. Oysa bu sene çalıştığımız bu takvim tamda buraya göreymiş. Şehitlerimizin anısına saygıyla

hak_al2004

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar oncelikle hepinizin ellerine ve emegine saglik herkes cok guzel seyler uretmis... Bende guzel bir calisma yapmak istedim fakat bu resmi gordugum zaman da onun uzerinde calismanin iyi bir fikir olmayacagini ve ne kadar calisirsak calisalim oradaki askerin yaptigi kadar guzel olmayacagini dusundum. Zaten herseyi icinden geldigi gibi ve acikca yaziyor bizleri koruyan Mehmetçik kardesimiz... Butun sehitlerimizin ruhları sadolsun...