Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şen Kampüs Kartvizit Çalışması

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:surprised:
arkadaşlar abimin dükkanına yapmış olduğum bir kartvizit
eklediğim kartvizitte ki eksikleri yazarsanız sevinirim.sizce nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum.
kartvizitp.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kartvizit çalışmaları daha sade olmalı.Bu çalışma gerek kullanılan görsel miktarı ,gerekse sayfa düzeni olarak daha çok el ilanı çalışmasına benzemiş.
Daha sade ve düzenli bir çalışma yapmanızı tavsiye ederim.

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dükkan ünüversteye yakın olduğu icin renkli olmasını ben isteim hitap edilen kesim göz önünde bulundurulmalı dii mi

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
34 kişi bakmış 3 yorum hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum lütfeeen

ilayda

🌱Yeni Üye🌱
Şen yazan kısım daha farklı ve canlı bir renk olabilirdi.Bence siyahın üzerinde turuncu çok koyu durmuş.Ama ilk çalışma için gayet başarılı.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmada eksik yok fazla var. Nihat Baysal'a katılıyorum. İlla gençlerin dikkatini çekmek istiyorsanız, fiyatlarınızı olabildiğince ucuz yapın, göreceksiniz dükkanın dolup dolup taştığını!:)) Kalite, Güleryüz...şeklinde yazılmalı. Yani virgülden sonra 1 boşluk olmalı. Bence insanların gözüne sokarcasına büyük yazmanıza gerek yok, estetik durmuyor. Amacınız bu olsa bile tam ters bir etki yaratabilirsiniz. Telefonun yanındaki telefon ikonları kötü bir seçim. Bence bir şey koymayın.

famedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizit tasarımlarında daha sade ve daha az renk kullanmak kartviziti daha ciddi yapar, sizin tasarımınıza gelince; logonuz olmamış anaokulu öğrencisi çizimine benzettim, koyduğunuz minik resimlerde sakızlardan çıkan dövmelerin demir kapılara yapışmış hali sanki, font seçiminiz de iyi değil. sloganınıza gelince devrik cümle var.

10 üzerinden 0 diyorum.

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
LARANA dediğin gibi yaptıp tlf yanındaki iconları sildim. Renk konusunda yarımcı olun arkadaşlar biraz hangi renkler kullanabilirim. Kartvizit genel anlamda çok mu berbat?

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fa medya
bnm calısmam cok mu kötü olmuş yaaa

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abii birde senin yaptıgının vektörünü rica etsm :D

famedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok kötü denilemez, fakat daha ciddi olabilir ve daha dikkat çekici olması için daha fazla üzerinde çalışmanız gerektiğini ben ve diğer arkadaşlar belirttiler. lütfen yorumları dikkatli okuyun daha iyi anlayacaksınız.

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1rnek.jpg

son hali buuu tavsiyelerinizi üzerine yaptım bazı değişiklikler

famedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi gidiyorsunuz, daha güzel çalışmalar çıkartabilirsiniz... hayal gücünüzü kullanın.