Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest çalışmam

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
rtyx1.jpg

yorumları bekliyorum..şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ama kimse yorum yapmıyo hadi umut

damla

🌱Yeni Üye🌱
slm,haaa bak bu çok iyi bi çalışma olmuş düşünceni kagıta aktarabilmişsinn hemen hemen,ama biraz daha çalış üzerindee,mesela o iki insanı soyutlayarak resmin içine katabilirsin kalbin dışarına çıkararak derinlik verememeişsinn biraz itici olmuş halbukii dediğim gibi o iki insanı soyutlayarak kalbin içine dağıtabilirsin yada küçültüpte soyutlayarak beyaz bölümee daha iyi düşmesini sağlayabilirsin

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yarım kalmış çalışman ama iyi gidiyormuşsun.Tamamlayıcı bişiler yapmalısın. İnsanları iyi akıl etmişsin ama renginde sorun var.Yeşilin tonuyla oyna derim.

EMEL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bıraz biyerlerden çalıntı gb

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız için çok teşekkürler yorumları dikkate alarak tekrar bişeyler denicem uzerinde çalışıcam tamamlayıcı bişiler derken biraz acabilirmisin..ne gibi yani tamamlayıcı ? bu arada ben deniçem ama iki insanı kalbin içine sıkıştırdıgımda kaybolucak sanki ....

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
benim insanlara bi lafım yok büyüklüğü hakkında, ama bence kesinlikle yeşilin tonu değişmeli. Çalışmana hakkaten çok iyi başlamışsın.Yaparken yanında olsaydım işin başından sana derdim ortaya çok iyi bişi çıkacak diye.Ama sanki ben yanından ayrılınca 'amaaaaan' deyip olduğu gibi bırakmışsın çalışmayı. (Nası senaryo yazdım ama :) ) Sana ayak üstü şunu yap bence yada şöyle yap diyemiycem.Oturup düşünmek, bişiler denemek gerek. Biliyorum pek yardımcı olamadım ama.... öyle işte ... :)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
my.php

şimdilik bukadar degiştirelildim...countryman ..yorumlarını paylaştıgın için teşekkürler.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ortadaki ikisi olmuş işte :) demek sadece insanları üste almak işi çözüyormuş.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
gayet güzel çalışma eline sağlık fakat ben ikinci halini göremedim:S

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Özellikle renklerin kullanımı ve uygulanış biçimi çok başarılı.

Ben bu çalışmayı daha önce görmemiştim :angel:

Bence, gayet iyi bir başlangıç olmuş...Aşkın rengi illa kırmızı değildir, bunu o renkli kalpleri kullanarak en iyi şekilde yansıtmışsın...Elindeki materyelleri ve renkleri kullanmayı çok iyi biliyorsun, o yüzden çalışma ne olursa olsun kendini gösteriyor :wink: Genel olarak kompozisyonda başarılı, söyleyecek bir şey bulamıyorum...Çünkü daha önceden söyledigim gibi bu bir serbest çalışma, uygulanış ve tasarım güzel olduktan sonra, çalışmanın zevki ve imajı sana kalmış...ki gayette güzel.Ellerine sağlık canım benim, diğer çalışmalarınıda bekliyorum :)

Emeğine sağlık Yasemin' cim.

Kolay gelsin.