Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest Logo Çalışmaları Yorumlarınızı Bekliyorum

SilverEffect

🌱Yeni Üye🌱
logovf.jpg

logoezk.jpg

İlk Logo Çalışmalarım

Son düzenleme:

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vektörel resim haricinde pek bir şey yok aslında yazıları daha şekilli ve resimlerle uyum içinde tutmanı tavsiye ederim :wink:

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şimdi nerden başlasam bilemedim bence bi yorum istemeden önce logo tasarımlarına göz gezdir ve araştır derim... kolay gelsin

impoved

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vektör bilgisayar isimli tasarımının arka temasında elektronik devre görselliğinde kes kopyala yapıştır yapmışsın. firma ismi karakteri yazı olarak çok basit.üst üste binmiş üçgen tasarımın anlatım olarak güzel.sanırım burda firma isminin baş harfi olan v harfini güzel ve hoş bir fikirlerle anlatmak istemişsin.

enka inşaat tasarımında basit olmuş.

Son düzenleme:

SilverEffect

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim dediğim gibi bunlar ilk çalışmalarım biraz amatör sadece fikrinizi almak istedim. amacım laf olsun diye bişeyler paylaşmak değildi. Diğer arkadaşların tecrübelerinden yararlanıp gelen yorumlar doğrultusunda amatör olarak başladığım bu akışı geliştirmek kayda değer diye düşünüyorum.

tasarim_izmir

🌱Yeni Üye🌱
ya bu logo olayı tasarım işinde gerçekten işin zirvesi. buna gelene kadar, yaratıcılığı ve tarzı bayağı bir oturtmak lazım.

bir de ben tasarımda üst üste binmiş objelerden pek hoşlanmıyorum. özellikle logo da kesinlikle karşıyım. çok gerekmedikçe ve gerçekten başarıyla uygulanmayacaksa resim üzerine yazı, resim üzerine resim ya da şekil... çok eğreti duruyor. temaya uygun bir resim bul üzerine sevdiğin bir font ile firma adını yaz. babasının arkadaşlarının firmasına logo çizen ortaokul öğrencisi çocukların tarzı...

birinci logo hiç olmamış... vektör kelimesindeki ö harfinin noktaları eksik. ayrıca zemindeki görsel olmamış.

ikinci logoda da grafik tekniği açısından hatalar var.

ayrıca her ikiside logo dan ziyade banner olarak kullanılmak üzere tasarlanmış gibi...

ama sakın şevkin kırılmasın. logo tasarımı kolay bir iş değil.

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
estetikten uzak çalışmalar, şevkini kırmak istemem ancak daha katedeceğin çok yol var. bu biraz da yetenek meselesi aslında.

ceyhun12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunlar logo değil.... baska bir şey

SilverEffect

🌱Yeni Üye🌱
iyi kötü zahmet edip yorum yazma nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ederim .