Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şirket Tanıtım Broşürü

gtufekli

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gokalptufekli.com
Merhaba arkadaşlar çalıştıgım şirketin işlerini anlatan tanıtım broşürü yapıyorum. Demo olarak iki sayfa çıkardım devam etmeden önce sizlerinde fikirlerini almak istedim. Ekleyebileceğim veya çıkarabileğim şeyler varsa söyleyip fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirm..

l6xc.jpg

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Hizmetler yazısındaki gölgeyi kaldırabilrisiniz sade daha güzel olur gibi. Alt tarafta teknik özellikler , özel hizmetler kısmındaki tablo içinde bulunan yazılar tablonun fon rengi yüzünden boğulmuş orayı birazdaha okunur halde yapabilirsiniz. arka resimde baskı formatına uygun ise çözünürlk vb . şekilde yani. onun haricinde benim gözüme çarpan bişey olmadı emeğine sağlık :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
* ''hizmetler..services..'' yazılarının altındaki gereksiz gölgelendirmeyi kaldırmalısın. Dişi olarak bir bant çalışmasının içinde kibar bir font seçimiyle daha kurumsal olabilir.
* Sayfa kenarlarına değil alt ve üst kısma tek renk mavi, kırmızı vb.. bant koyman daha bir hareket getirebilir.
* Tablo seçeneğini gözden geçirmeli ve yeni bir düzenlemeyle bir tablo yapmalısın.
* Sayfanızda çok boş alan var. Değerlendirmeniz icap eder.