Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli

myavuz53

🌱Yeni Üye🌱
Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: şuan ki şirketimizin logosunu değiştirmek istiyoruz. Yeni ve daha modern bir tasarım istiyoruz. örnek olarak bir kaç tane logo çalışması gönderildikten sonra içlerinden bir tanesi seçilip kartvizit için de çalışmaların yapılması istenilecektir.

E-posta: mustafayavuz34@hotmail.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

myavuz53

🌱Yeni Üye🌱
örnek çalışma

Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: şuan ki şirketimizin logosunu değiştirmek istiyoruz. Yeni ve daha modern bir tasarım istiyoruz. örnek olarak bir kaç tane logo çalışması gönderildikten sonra içlerinden bir tanesi seçilip kartvizit için de çalışmaların yapılması istenilecektir.
<br/>
mail atan arkadaşlara bakıyorum fakat örnek logo çalışmalarınızı gösteren olursa daha iyi olur karar verebilmek için ayrıca istediğiniz ücret miktarını da yazmanızı rica ediyorum.
şuanki logo için buradan bakabilirsiniz : Mikro Muhasebe Yetkili Satıcı Eğitim E-Fatura E-Defter Hesapçı Enerji

logo ve fontun kurumsal bir kimliği olması önemlidir. renk olarak mavi beyaz ve kırmızı olabilir.

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
Her örnek tasarım gönderene örneği karşılığını istediği ücretten verecek misiniz, yoksa "A, bu olmamış" deyip kabul etmeden geri mi çevireceksiniz?

grafikbilimdir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Boşuna uğraşmayın

Bu tip ilanları site op ları müşteriyle anlaşmadan yayınlamıyor. Bütün üyeler avcunu yalar.

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yine birileri milletin emeğini sömürecek belli logo işleri böyle genelde 100 lira mı verecekler acaba?

myavuz53

🌱Yeni Üye🌱
Herkes birşeyler yazmış okudum. ilk önce mailere baktım. Örnek çalışmalar derken referanslarınız veya portfolyolarınızı demek istemiştim.Konuyu yoğun bir vakitte açtım. zaten dikkat ederseniz detaylarla ilgili ikinci bir açıklama da yaptım. Kimsenin emeğini hakkını vermemek yada yapılan işi küçük görmek yada şunu "3 5 kuruşa, ucuz olsun da olsun işte " mantığıyla iş yaptırmam. Çok uçuk kaçık fiyatlar verenlerde oldu.Uygun fiyat verenlerde oldu.Tek başıma karar vermiyorum. Şirkette arkadaşlarla beğendiğimiz çalışmalar gönderen arkadaşla çalışmaya karar verdik. Kendim de zamanın da logo, arayüz tasarımı,kartvizit, dergi vsvs tasarımlar yaptım.Neyin nasıl olduğunu bilirim.Fakat benim bununla uğraşacak vaktim olmuyor. Kimin nasıl bir çalışma yaptığını görmeden nasıl iş vereyim?Bana gönderilen maillerden bir kaç tanesine de geri dönüş yaptım. Email atan bir arkadaşla anlaştık. Neyse lafı da uzatıp birşey söylemek istemiyorum. Arkadaşlar konuyu kilitleyebilir yada silebilirler. Biz arkadaşla anlaştık. Teşekkürler

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
Al yine kapanan ve eleman alımı yapılmış konu altına istek göndermeye devam eden sazanlar topluluğu... Okuma yazma bilmiyorsanız, kursları var arkadaşım.