Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sitem için banner hazırladım. Ancak geliştirmek istiyorum..

Shadow777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahozturk.com
İlki bu şekilde.

banner1ka6.jpg

Sonra biraz değiştireyim ufaltayım dedim böyle birşey yaptım

banner2oy4.jpg

Bu bannerlar üstünde ne gibi değişimler yapmalıyım. geliştirmek istiyorum ancak henüz 1 aydır photoshop kullandığım için yapabileceklerim biraz sınırlı gibi. Fikirlerinizi bekliyorum.

Bu arada yapacağım bannerın arkaplan rengi #CCCCCC olmak zorunda sitemin arkaplan rengide :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi söyle bir incelemeye alalım . Bu dağlar ile ne anlatılmak isteniyor ? Ve siz neden dağı kullandınız ?...

Shadow777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahozturk.com
Site isminde high kelimesi geçiyor. High kelimesi yüksek, zirve gibi anlamlara geliyor. Zirve kelimesinin üstünden gidersek en cok bu kelime dağlar ile ilgili konularda geçtiği için bir dağ resmi seçtim editledim.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkaplan rengi #CCCCCC olmak zorundamı? tezatlık yaratılamaz mı?

Shadow777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahozturk.com
Gökhanın sorusuna bir ekte ben yapmak istiyorum. Shadow kelimesi gölge anlamına geliyor diye, gölge efekti vermek zorundamısın?

Gölge efektini o yüzden vermedim ki :) dediğim gibi yeniyim ps da o yüzden efekt olarak gölgelendirme yaptım. Yoksa shadow ile hiç alakası yok :)

arkaplan rengi #CCCCCC olmak zorundamı? tezatlık yaratılamaz mı?

Tezatlık yaratılabilir ama yumuşak geçişlerle arkaplan rengine dönmesi gerekicektir. olmadı sitenin arkaplan renginide değştirebilirim ama şuanki renk gözü yormuyor o yüzden değiştirmek istemiyorum :)

Shadow777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahozturk.com
4779Untitled-3.jpg

reklam gibi olucak ama başka şekilde koyarsam calışmamı yansıtmış olamam.

Kendim araştırdım uğraştım ve sonunda böyle birşey yaptım. Umarım beğenen cıkar. :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki çalışmanızdaki efekt uygulamalarınız güzel. Fakat bir logo yaparken önemli olan efekt değil anlam dır. Logonuza bakacak olursak. Bir daire sitenizin ismi ve birde nar taneciğine benzettiğim yuvarlak bir şekil. Öncelikle site ismi ve daire bir birine girmiş. Sizin yerinizde olsam o daireyi hiç koymazdım. Ve ardından da site ismine gölge vermez sadece o nar taneciğine benzer objeye gölge verirdim. Diyeceksiniz ki senin söylediğinde logomu. Değil. Ama burada da logo değil efekt show u var.

Shadow777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahozturk.com
Düşüncelerinize saygım var. Ben bu işin ustası değilim. Cok cok yeniyim. Söylediklerinizi değerlendiricem. Çok cafcaflı bişey yapmak istemiyorum zaten. Biraz daha üstünde oynayayım son halini tekrar koyarım.

Bu arada farklı fikirleri olanlar olursa nasıl bir logo yapabilirim diye, yazarlarsa bu benim için iyi bir yönlendirme olur ve cok memnun olurum.

Bu arada nette bulduğum bir objeden yararlandım bu objeyide yayınlıyayım.

https://uploaded.to/?id=27zheu

burdaki yazı gibi nasıl yazabilirim? Yazının üstünde ayrı bir katman var. ve ben o katmanı benim yazıma dönüştüremiyorum.