Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

SkyFall 007 Film Afişi [MUTLU SAYIN]

MUTLUSAYIN

🌱Yeni Üye🌱
mrqg6.jpg

Afiş Kendi Tasarımımdır.Yorumlarınızı Beklerim.

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kullanılan materyaller nedir? Ne gibi değişiklikler uygulamalar, efektler yapılmıştır?
Bunları tahmin mi edelim yoksa kısa ve öz olmuş, olmamış, bu ne yahu, çok beğendim, beğenmedim gibi sizi bir adım ileri taşımayacak yorum mu almak istersiniz?

Çalışmalarınızı eklerken ufak brif eklerseniz, sizi ve konularını takip edecek kişileri doğru yönlendirmiş olur, sizin gözden kaçırdığınız, atladığınız detayları aynı program ve tasarım zevkini paylaşan arkadaşlar ile öğrenebilirsiniz.

MUTLUSAYIN

🌱Yeni Üye🌱
Afiş Kendi Hayalgücümle arkaplana ayaradım renklendirmeler ışık efektleri vs uygun olacak şekilde ayarladım tahmin etme konusuna gelince afişle ilgili merak edilen varsa soyluyebilirim,yorum konusuna gelince afişin iyi bi tasarımı veya gören arkadasların kendi içinden gelen görüşleri görmek bnm için daha iyi, başka öğrenmek istediğiniz birşey varsa buyrun ?

flashpoint

🌱Yeni Üye🌱
Kullandığınız resimdeki Daniel.... Resmi neden bilmiyorum ama jude law'a benzettim. Daha güzel bir pozu kullanılabilirsi. İkincisi skyfall istanbulda da çekilmiş bir film olduğu için geri plana istanbul silueti güzel giderdi yada en azından denenebilirdi. Tasarıma uygulanan tüm efektler aktördede uygulandığı için güzel olmamış. Konu james bond olunca silah namlusunun içinden görünüyormuş gibi bir efekt verilerekte denenebilir. Çalışma bunların haricinde iyi olma yolunda ilerleyen bir çalışma. Daha çok geliştirilebilir. Ama şunu unutmamak lazım, eğer yaptığınız işi siz yürekten sevmişseniz o zaman o tasarım kim ne derse desin güzeldir.

Saygılar.

MUTLUSAYIN

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle yorumunuz için saolun, resimdeki karakter daniel craig'dir poz olarak afişe en uygununu bu olarak düşündüm,skyfall istanbulda çekildiği dogrudur ama sadece filmin ilk sahnesinde istanbul vardır ve kısa bı sahnedir okadar uzun bi sahne deil sadece istanbul sulieti verseydim filmin tamamı istanbulda çekilmiş sanılırdı,efektlere gelincede film afişlerinde renk uyumu yapılacak işler arasındadır bu yuzden arka planda herkesın dıkkatını arkaplana cekmek ıstemıyorsanız renklerı uydurmak zorundasınız ve goruldugu uzere ben afişte arka planı dıkkat çekecek şekilde göstermedim,tekrardan yorumunuz için saolun

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet güzel olmuş.. Eline sağlık kardeş.. Arka plan da , efektler de, yazı vb de yerli yerinde..