Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

solvent te hangi malzeme ye kaç paraya m2 sini basıyorsunuz

erbahceci

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar lütfen sanatınızı ve emeğinizi ayaklar altına almayın..

lokman_reklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.lokmanreklam.com
arkadaşlar biz lokman reklam olarak vinil baskı ve folyo m2 si 45 ytl ye ama eğer kaliteli baskı isteniyorsa yani 3 pas 60 ytl ye basıyoruz-vandasınzı derseniz bur da o kadar reklamcı sıkıntısıda yok sevgiler...ucuza iş yapan arkadaşların sonuda ucuz olur unutmayın

aykquaker

🌱Yeni Üye🌱
Ajanslara Uzakdoğu ince malzemeye min 50m² olmak kaydıyla adetli işlerde m²= 3,5 ytl'ye($ değil) basıyoruz.
Tabi bu fiyat zeminli işler için gecerli değil.

Ama ince malzemeyi 5 m² den buyuk islerde onermıyoruz
Yogun olarak yaptıgımız isler ve fiyatları

1x5 mt sopalı afiş= 17 Ytl (min 10 adet ve sopalar dahil kenarları dıkılmıs halde)
1x3 mt kenarları kus gozu afis = 12 Ytl (min 15 adet)
1x1 mt sopalı afıs= 6 Ytl (min 50 adet için)

mehmetkilinc66

🌱Yeni Üye🌱
dijital baskıyı herkes her malzeme üzerine basıyo ama kalite nerde ha bide herkes di

dijital baskıyı herkes her malzeme üzerine basıyo ama kalite nerde ha bide herkes diledigi gibi fiyat çekiyo ama ne kazanıyorlar ben bilmiyorum saygılarımla

pegasusnuri

🌱Yeni Üye🌱
Folyo ve Germe Vinly 8 $, Işıklı Branda 10 $ bu reklamcıya, dışardan gelen müşterilerimize kaç metre kare baskı yapacağımıza bakarak 12-17$ arasında fiyat veriyoruz

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben reklamciya 8 dolara müsteriye 30 dolara basiyorum

ilteray

🌱Yeni Üye🌱
biz reklamcıya 8 dolar müşteriye tl bazında 25 ila 30 tl artsı değişiyo

apollo

🌱Yeni Üye🌱
Mesh delikli vinil üzerine baskı nasıl yapılır altında astar gibi birşey var acaba çift taraflı mı basılıyor ?

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
kocaeli iletişim reklam

ajanslara

uzakdoğu vinil (450gr) 6,5 dolar - 10 ytl (yüksek m2 lerde 5,5 dolara kadar düşüyo)
oracal folyo 8,5 dolar - 13 ytl (yüksek m2 lerde 7 dolara kadar düşüyo)
oracal cast folyo (yarı cast) 18 dolar
uzak doğu onewywision 18 dolar
sadece baskı (3-4 pas 180 dpi 3,5 dolar)
(malzeme fireleri ayrıca yansıtılıyor)

bu fiyatlar coğunuza göre ucuz coğunuza göre pahalı olabilir istanbul piyasasında 3,5 dolara kadar fiyatlar inebiliyooo ama baskı kalitesi malesef çok düşük işin aslı herkes kaptıra bildiğine gidiyo bunun sebeplerinden biride 1 dolarada vinil war 1,5 dolarada 16 dolarada boya war 40 dolarada
kısaca söylemek gerekirse NEKADAR EKMEK OKADAR KÖFTE :D

HERKESE HAYIRLI BASKILAR BOL KAZAÇLAR

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
geçenlerde bi reklamda gördüm 2.75 $ a vinyl baskı yazmış herif bilmiyrum neresinden kar etceğini düşünüyorum yüklü işlerde bu fiyatı vermiş desem süründen bile kar edilmez bu fiyata 2000 m2 günlük baskı kapasitesi falan varmış ama çalıştığımiş yerinde de var 1500 m2 baskı kapasitesi genede 5 $ dan aşağı düşmüyo diyebiliyorum

mithat57

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mesh delikli vinil üzerine baskı nasıl yapılır altında astar gibi birşey var acaba çift taraflı mı basılıyor ?

Mesh astarlı astarsız olarak ikiye ayrılır, astarlı malzemeyi branda gibi basabilirsin ama astarsız malzemeyi biz vutek'te basıyoruz. Kafaların bastığı yüzeyin alt tarafındaki rezistansı çıkardıktan sonra, alt tarafı atık mürekkep tankına mürekkep akıtacak şekile tasarlanmış.

Astarsız mesh'e baskı operatör için işkence, çünkü baskı sonunda makinenin her yeri mürekkep oluyor. Birikip kuruyup sertleştikten sonra çıkar çıkarabilirsen...