Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sorun:flash ta yaptığım çalışmanın swf si oluşmuyor.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar flash bişey oldu anlamıyorum 2 yıldır kullanıyorum ilk defa böyle bişeyle karşılaştım ... flash ta yaptığım çalışma ların swf si oluşmuyor sürekli error veriyor. bide durup dururken flash bi sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diyor. deli olacağım.. not alacaktım çalışmadan sütelik bitmek üzereyken böle bi şey oldu bana lütfen bi çözüm önerin... yaptıklarım boşa gitmesin lütfen... not alcam ve son 1 günüm var...:sweating::crying::sweating::crying::sweating::crying: flash profesyonel 8 kullanıyorum bunuda söyleyeyimde ona göre cevplarınızı bekliyorum arkadaşlar... birde swf nin boyutu normalde fla dan daha küçük olur. bende swf lerin boyutu nerdeyse fla sının 10 katı kadar oluyo .swf yi açtığımda boş bi beyaz sayfa geliyo... çalışamın görüntüsü oluşmuyo... ... çalışmayı yeni bi çalışma açtım tek tek sahneleri kopyaladım ilk 2 sahnede çalıştı sonra devam ederken ctrl enter yaptım baktım yine çalışmıyo yani swf boş ve beyaz sayfa olarak geliyo

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Flash setup dosyaları zarar görmüş olabilir...memory' e ağır gelebilir.Ctrl+Enter' a tıklayın...çıkan ekrana iki kez tıklayın, swf image' ını almayı deneyin.
Publish Settins...(Ctrl+Shift+F12) ayarları da değişmiş olabilir.
Örnek koyuyum, ona göre kontrol edin:

Gv9qH.jpg
[/url][/IMG]

Save as seçenegiyle .fla dosyanızı kaydedin ve flashı tekrar yüklemeyi deneyin.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
flash ı tekrar yükleyin derken flash programından mı bahsediyorsunuz yoksa çalışmamdan mı.. birde resimleri yüklemişsiniz teşekkür ederim ancak sizin yüklediğinizde flash 10 diyo bende ki 8 o yüzden bende açılan sayfa sizin yüklediğiniz resimlerle uyuşmuyor. :(

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
flash ı tekrar yükleyin derken flash programından mı bahsediyorsunuz yoksa çalışmamdan mı.. birde resimleri yüklemişsiniz teşekkür ederim ancak sizin yüklediğinizde flash 10 diyo bende ki 8 o yüzden bende açılan sayfa sizin yüklediğiniz resimlerle uyuşmuyor. :(

Evet flash programını tekrar yükleyin.

Flash 8 Publish Settings ayarları:

Son düzenleme: