Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sürücü kursuna yapmış oldugum logo

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar konyada bir sürücü kursuna yapmış oldugum logo.bakalım sizcede hangisi.
arba4.jpg

Benzer konular

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk logo sankı cok karısık olmus...hanı hepsını aynı yerde kullandıgın ıcın..bı secım yapsan daha ıyı olucakmıs gıbı geldı bana..."A" ve "I" dakı cızgıler ıyı duruyor bırde renklerı degıstrısen daha canlı olurmus gıbı gelıyor...kırmızı ve mor pek ıyı gelmedı bana...bıraz daha az karısık bı logo nasıl olurdu bırde onu denersın :) yınede ellerıne saglık

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
2, ve 3, bana pek sürücü kursunu analatan bişey gibi gelmedi birinci side çok karmaşık gözüküyor ama tarfik çizgileri iyi düşünülmüş bencede renklerini değiştirmlisin kırmızı ve gri iyi gidebilir

marlowe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayal kırılığı yaratmak istemem ama açıkçası ben hiçbirini beğenmedim. Daha yaratıcı şeyler yapılabilir. Paint'le yapılmış çalışmalar gibi geldi gözüme açıkçası.

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
1. logoda 'A' ve 'I' deki espriler hoş..Biraz daha zaman ayırıp çeki düzen verirsen güzel olabilir..

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
hepinizin yorumlarına ayrı ayrı tesekkur ederim.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Byagolge, 2. çalışma güzel, bence bu logo üzerine çalışabilirsiniz. daha değişik fikir yaratabilirsiniz, bazi detaylar eklemesi istiyor.

iyi çalışmalar

asilrock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bakın ben de diğer arkadaş gibi beğenmedim düşünün bu bir sürücü kursu ve MEB yani resmi bir kurum havasında olmalı en azından yazı karakter bir logo nun ana teması karakterdir siz ne karekter katmışsınız nede görsellik açıkçası ya bu işi bırakın yada biraz daha kasın unutmayınki dost acı söğler en derin saygılarımla U.Ç.K

mehmet_ALPAY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dizyn.org
Doğrusunu söylemek gerekirse 1. çalışman çok abartılı 2. ve 3. sürücü kursunu andırmıyor.
BEN şöyle bişi düşündüm paint te hazırladım :
961.jpg

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk Logo Üzerinde Biraz Daha Çalışmalısın Birde Renk Seçimlerini Değiştir bence Kolay Gelsin...