Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takım Logosu Yapmak İstiyorum

tuth

🌱Yeni Üye🌱
Evet arkadaşlar takım logosu yapmak istiyorum bunun için site ve ya hangi programı önerirsiniz

Benzer konular

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
logoyu yapmak için site

Evet arkadaşlar takım logosu yapmak istiyorum bunun için site ve ya hangi programı önerirsiniz

logoyu yapmak için bir site yoktur kendin yaratacaksın logoyu ve kendin düşüneceksin bir siteden logo aldınmı neye yarar o logoyu yapmış olmak corel draw yada illustratör veya freehand hangisini biliyorsan onu kullan ama anladığım kadarı ile bu pprogramlardan anlamıyorsun sorduğuna göre ilk önce programları öğrenmen lazım grafikerlik hemen öğrenilecek bir şey değildir programları buraya yazdım okursan bu programlarla çalışabilirsin

Son düzenleme:

tuth

🌱Yeni Üye🌱
logoyu yapmak için bir site yoktur kendin yaratacaksın logoyu ve kendin düşüneceksin bir siteden logo aldınmı neye yarar o logoyu yapmış olmak corel draw yada illustratör veya freehand hangisini biliyorsan onu kullan ama anladığım kadarı ile bu pprogramlardan anlamıyorsun sorduğuna göre ilk önce programları öğrenmen lazım grafikerlik hemen öğrenilecek bir şey değildir
logo hazır aklımda var ama nasıl düzgün çizip hazırlayacağım

have

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.avantajhosting.com
yani bu konu başlıgı hiç olamamıs arkadasım eger bi logo yapacaksan bunu kendın uretmelısın yapamıyomusun ozmn bole açıga verme herseyı bence

samet şencan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo yapmak için bir site yoktur corel draw yada photoshop bunlarla yapabilirsin iyi çalışmalar

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum sana önereceğim 1. program
adobe illustrator
corel draw
adobe photoshop
bu programlar vektör ve grafik anlamında mükrmmrl programlar