Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Taklit çalışmalarım

Angelus884

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Freehand programını kullanarak yaptığım taklit çalışmalardır. soldakiler bana aittir. :smile:

globalsignax9.jpg

3dstarpz9.jpg

samholdingvj7.jpg

Benzer konular

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Taklit konusunda iyisin. Bu iyi birşeymi bilmiyorum:)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
taklitçi taklitçi:):):) iyi taklit ama bu kadar uğraşacağına sen bişeyler yapsaydında bizde baksaydık:):):)

sennur

🌱Yeni Üye🌱
1. şekilde anahtarın kenarındaki yuvarlak çevresini iyi taklik edememişsin.
Orda sanki eksiklik var gibi ama yine de iyi taklitçisin. :)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
taklit kötü ama.
başarılı olmuş :)

baambam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet taklit kötü bir şey, umalım alışkanlık yapmasın.

Ama bu tür çalışmalarla hem el hem zihin pratiği yaptığını düşünüyorum.

İleride burada tamamı ile sana ait güzel işleri görmeyi umuyoruz.

Taklitler de başarılı, ellerine sağlık.

Kolay gelsin.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Buradaki taklit kelimesi biraz yanlış anlaşılıyor sanırım. Arkadasımız teknik bilgisini ve kopya becerisini ortaya koymak istemiş sanki. Tasarım yaparken hepimizin çizmesi gereken m a t e r yaller çıkıyor. Aramızda bunu yeterince başaramayanlar var. Bu konu beceremeyenlere güzel örnek olabilir. Fakat bu örnek yeter:) sanki...

Son düzenleme:

herkan81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Önce takiltle başlanır. Bir süre sonra özgün çalışmalar çıkmaya başlar. Amerikayı 2 kere keşfedemezsin. Önce kaşifleri izlersin sonra kendi keşiflerini yaparsın. Yol doğru...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Buradaki taklit kelimesi biraz yanlış anlaşılıyor sanırım. Arkadasımız teknik bilgisini ve kopya becerisini ortaya koymak istemiş sanki. Tasarım yaparken hepimizin çizmesi gereken m a t e r yaller çıkıyor. Aramızda bunu yeterince başaramayanlar var. Bu konu beceremeyenlere güzel örnek olabilir. Fakat bu örnek yeter:) sanki...

Güzel Yorum, Bende hemfikirim.

Güzel çalışmalar tebrikler.

Angelus884

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
değerli yorumlarınız için tşkler arkadaşlar. :) aslında hayatın her dalında biraz taklitçiyizdir. mesela gitar öğrenmek için ilk önce sevdiğimiz parçaları çalarız sonra kendi bestelerimizi yaparız yada yönetmen olmak için başyapıt filmleri izleriz zamanla kendi filmlerimizi çekeriz vs... bu örnekler uzar gider. bu çalışmaları freehand programını ilk çözdüğümde yapmıştım. daha sonrada aşağıda vermiş olduğum linkteki çalışmayı yaptım. Aslında benim sorunum programın teknik detaylarına o kadar dalıyorum ki ortaya çalışma çıkartmak yerine daha fazla bilgi edinmeye çalışıyorum ve zamanla hepsi birbirine karışıyor. Freehand programını da gelecek vadetmediği için kullanmaktan vazgeçtim ve artık Adobe Illustrator programını kullanıyorum. inşallah yakın zamanda birbirinden güzel çalışmalar la aranızda olurum. :)

:iloveyou:​

https://www.grafikerler.net/cep-telefonu-t22074.html <<<< İlk Çalışmam

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
taklitlerin sağlam.. fazla incelemedim ama yıldızdaki gradient'in iyi olmamış ;)