Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takvim

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görseli photoshop cs3 de hzırladım rakamlar yazılar illustrator cs3:worried:
takvimuf2.jpg

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Güzel çalışma Çisil, eline sağlık...
Yalnız gözüme çarpan tek şey "Eroğlu" yazısının fontu yada yeri... Ona farklı bi font yada yer bulursan şahsen qöze batan durumdan kurtarabilirsin . . (; Mesela "Sağlık Bilişimde..." sloganın sonuna fena qimezdi . . Neise iyi çalışmalar :)

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
farklı bi yer bulunabilirdi aslında ama farklı bi font bulmam logo çünkü o :) tesekürler

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"Her Sene Daha da Büyüyoruz" sloganının "Her Yıl..." şeklinde yazılmalı diye düşünüyorum.
Ayrıca kullandığınız görseldeki bayanın bakışları pekte umut, güven verici değil.Çalışmaya yaptığı katkıyı düşünürseniz daha uygun (güler yüzlü, dinamik) bir bayan görseli tercihinde bulunabilirsiniz.
İyi çalışmalar.

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"Her Sene Daha da Büyüyoruz" sloganının "Her Yıl..." şeklinde yazılmalı diye düşünüyorum.
Ayrıca kullandığınız görseldeki bayanın bakışları pekte umut, güven verici değil.Çalışmaya yaptığı katkıyı düşünürseniz daha uygun (güler yüzlü, dinamik) bir bayan görseli tercihinde bulunabilirsiniz.
İyi çalışmalar.

banda sene daha iyiyimiş gibi geldi :) doğru söylüyosun görseldeki kız daha güleç yüzlü bişi olsaydı daha iyi olurdu ama malesef bunu zor tedarik ettim :)
edit:keşke kendi kendimi çekip koysaydim ::)

Son düzenleme:

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
:) kendi kendini çekmen biraz zor qibi geldi . .
Logoya gelince umarım senin eserin değildir :)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bir yıl boyunca insanların bu takvime bakacağını düşünerek başlamak lazım takvim çalışmalarına...her gün karşımda asık suratlı, manasız bir bakışa sahip bir bayan görmek istemezdim...bütün yazı fonntaları birbirinin aynı ve göze batıyo...en azından slogan farklı bir fontta olmalıydı...parmakla başlayan çizgide havada kalmış...daha canlı ve insana enerji verebilecek bi çalışma olabilirdi...bunu slogana bağlı olarak söylüyorum...yoksa işimi görsün tarihleri görim bana yeter diyende çok olacaktır...kolay gelsin...

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir yıl boyunca insanların bu takvime bakacağını düşünerek başlamak lazım takvim çalışmalarına...her gün karşımda asık suratlı, manasız bir bakışa sahip bir bayan görmek istemezdim...bütün yazı fonntaları birbirinin aynı ve göze batıyo...en azından slogan farklı bir fontta olmalıydı...parmakla başlayan çizgide havada kalmış...daha canlı ve insana enerji verebilecek bi çalışma olabilirdi...bunu slogana bağlı olarak söylüyorum...yoksa işimi görsün tarihleri görim bana yeter diyende çok olacaktır...kolay gelsin...

doğru söylüyorsunuz asık surat olmaz :) görseli deiştirmek lazım biriki deişikliklede daha iyi olur umarım tesekkürler artık kendim bi foto çekip yerleştiriyim bari :tongueout: