Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Teknoloji Sitesi 2 Tasarım Birden

ahmetsngr38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
22139147.png

Yorumlarınızı bekliyorum (Fireworks CS5)

krallls42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet 2 side güzel. Ama 2. si daha hoş duruyor bana göre

smyrnaweb

🌱Yeni Üye🌱
kişisel görüşüm kötü olmuş. daha güzel temalar bulabilirsin internette. ayrıca font ve renk uyumu gibi konularda biraz çalışman gerekli.

iyi çalışmalar.

ahmetsngr38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardeşim tema bulabilirsin internette demişsin bunlar sıfır tasarımlardır.Burda herkezi kendiniz gibi zannetmeyin.Benim grafikerler.net 'teki başlık açtığım bütün tasarımlar sıfırdan yapılmıştır.
************ adresinden tasarımın css e dökülmüş haline bak istersen sonra konuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bulusturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulusturk.com
Kardeş bence daha çok çalışman gerekli öncelikle koymuş oldugun resimler çok büyük "xml deki resmi kastetmiyorum" ürün ayrıntılı ince iconu sonra sitede yayla gibi boş alan bırakmışsın... renk seçimin 2. şablonda ilkincisine göre biraz daha iyi ama emin ol bu siteyi yapmak "tasarım olarak" en fazla 7 -8 dk alır... bence üzerinde biraz daha alış eminim çok daha güzel templateler yaparsın... şimdiden kolay gelsin arkadaşım...

mete-han

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.icanfutbol.com
bunlar galiba hzır templateler sanırım . bunlar üzerinde az biraz değişiklik yapılarak arayüz ismini veriyolar .
çok iyiseniz :) yaptığınız çalısmaları web ortamında web site yaparak gösterin arayüz filan olmazz bence :D

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardeşim tema bulabilirsin internette demişsin bunlar sıfır tasarımlardır.Burda herkezi kendiniz gibi zannetmeyin.Benim grafikerler.net 'teki başlık açtığım bütün tasarımlar sıfırdan yapılmıştır.
*************** adresinden tasarımın css e dökülmüş haline bak istersen sonra konuş.

Bunlar sadeliğin altına sığınmış fakat başarılı olamamış yer kaplamak için nesnelerin gereğinden fazla büyütüldüğünü düşünüyorum.
Ayrıca önce yorum istiyorsun sonra da çemkiriyorsun ilginç... Yani olumsuz eleştrileri değerlendiremeyeceksen neden yorumlarını istiyorsun insanların ?