Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Termal Baski

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar merhaba;
Bir problemle karşılaştım. Günümüz matbaacılığı çok gelişti, teknoloji aldı başını gidiyor, ne kadar yetişebildik bilemiyorum. Termal bir Bilet baskı işi aldım, fakat içinden çıkamıyorum. Hiç anlamadığım bir konu.
Termal Bilet
180 gr Termal Kağıt :
Masura Çapı : 2.5
Rulo Çapı : 8 cm
mutlu günler dileğiyle..

Benzer konular

KOMORI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Burhan ustam sorunu ben cözemedim.

hangi makinada basiyorsun problem ne, biraz bilgi versen ?

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ne olduğunu bi bilsem.... Detay yazacam ama hiç bir bilgim yok. Sadece sinemalarda bilet olarak, ve uçak bileti olarak kullanıldığını biliyorum. Nasıl basılır, hangi makinada basılır bilmiyorum. Ve bu konuyu araştırmadığım yer kalmadı ama kimse birşey bilmiyor. İlgilendiğin için teşekkürler...

KOMORI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne olduğunu bi bilsem.... Detay yazacam ama hiç bir bilgim yok. Sadece sinemalarda bilet olarak, ve uçak bileti olarak kullanıldığını biliyorum. Nasıl basılır, hangi makinada basılır bilmiyorum. Ve bu konuyu araştırmadığım yer kalmadı ama kimse birşey bilmiyor. İlgilendiğin için teşekkürler...

tek sayfalik baskimi olacak, yoksa üstekine basinca alttakine yazi gececek sekilde olcak, numunelik resim varmi ?

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
20.3x7.8 ebadında tek nüsha, 180 gr termal kağıda bir bilet basımı. Rulo (Bobin) baskı olması lazım. Anlasam anlatacamda, bende anlamadımki. Ortada birşey yok, ama iş istiyorlar. Bir şablon yok kardeş. Başarabilirsem senide bilgilendiririm.

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilgine teşekkür ederim. Bende istanbulda bu işi yapan bir firma buldum. Onlar halledecekler. Dostça kal.

KOMORI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Burhan usta

acaba hangi tekniklede basildigini ögrenebildinizmi, bizim icinde önemli olan zaten teknik yaniydi ?

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bobin baskı yapan WEB (HARRİS) makinada basılıyor. Herhangi bir Web'de de basılabiliyormuş. Perforesini yapıyor. Baskı bittikden sonra özel çıkış makinası var. Yapılan baskıya göre makinaya program yazdırılabiliyor. (koç sistem diye bir firma program yazabiliyor) Kağıdı bulmak çok problem. Konteynır bazında satılıyor. Fakat yapılacak bir iş değil. Çok zahmetli..

tanaka

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bende izmir de bu işi yapıyorum bilgin olsun,istediğin ebatlarda thermal rulo tek nüsha, otocopy action copy rulo yapıyorum yardımcı olmak isterim.Görüşmek istersen tel no *********** ismim tolga

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhanhora

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tolga sagol kardeşim.. Bir daha termalmi? uzak dursun. Ama Şunu anlatırsan sevinirim. Bir sinema düşün, yaklaşık 125 koltuklu. Termal bilet isterlerse nasıl yapabiliriz. Biletlerin üzerinde amblem baskısı ve A 1 - A 2... B 1 - C 1 diye giden sıralar nasıl olur sence.

ersintambova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bilgi verebilirim

Arkadaşlar merhaba;
Bir problemle karşılaştım. Günümüz matbaacılığı çok gelişti, teknoloji aldı başını gidiyor, ne kadar yetişebildik bilemiyorum. Termal bir Bilet baskı işi aldım, fakat içinden çıkamıyorum. Hiç anlamadığım bir konu.
Termal Bilet
180 gr Termal Kağıt :
Masura Çapı : 2.5
Rulo Çapı : 8 cm
mutlu günler dileğiyle..

bu konuyla alakalı nekadar bilgi istersenizz bende mevcut sizi bilgilendirebilirim

bay-jjj

🌱Yeni Üye🌱
en sağlıklısı flekso lucaktır sanırım bnmde kanım bu hem flekso da dediğiniz gibi küçük çapta bobincik hlinde halledilebilir.
sürekli form makineleri daha ziya de buyuk bobinlere baskı yapmktadır die biliorum