Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Terzi Kendi Söküğünü Dikemez. İmece :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

billiejan

🌱Yeni Üye🌱
Bilinir ki ; Terzi Kendi söküğünü dikemez...
Arkadaşlar , Yeni açacağım Reklam Ajansı İçin , İsim ve Logo Çalışması düşünüyorum. Bir kaç Alternativ Fikir var Kafamda. Ancak Sizinde Fikrinizi Almak istedim. Ben Alternativlerimi sıralayım.
-YEŞİL TAHTA reklam Ajansı ( Anlamı : Ben Marka Yapılandırma veya ürün sattırma stratejileri hakkında kısa kısa yeşil tahtama notlar alırım. Daha önce çalıştığım yerlere Yeşil Tahtamla Beraber gitmiştim. Bu yüzden Kariyerimde önemli bir yer tutar...) Logo. Yeşil Zemin üzerine Beyaz.
- 4 RENK reklam Ajansı ( Anlamını hepimiz gayet iyi biliyoruz) Logo kırmızı çerçevede 4 , arkasında RENK yazısı...

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Grafik tasarım işi istek mesajları:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Çalışmalarınızı yapın ve bir konu altında yayınlayın.. Ondan sonra fikir danışabilirsiniz... Konu kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...