Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tişört baskısı için vektörel çizim

turandemirer

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ben vosvos sever biriyim.Tişört baskısı için vosvos vektörel çizimler arıyorum. Ama teknik çizimler olursa daha iyi olur. Birçok vektörel çizime ulaştım ama ne yazık ki benim istediğim gibi değiller.Benim istediğim yarı transparan çizimler. Örnek verecek olursam aşağadakiler gibi.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

schnitt2z.jpg

vosvosteknik.jpg

schnitt.jpg

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar ben vosvos sever biriyim.Tişört baskısı için vosvos vektörel çizimler arıyorum. Ama teknik çizimler olursa daha iyi olur. Birçok vektörel çizime ulaştım ama ne yazık ki benim istediğim gibi değiller.Benim istediğim yarı transparan çizimler. Örnek verecek olursam aşağadakiler gibi.Aramızda grafikerler varsa onların bulması daha kolay olur diye düşünüyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Sizce aramızda grafikerler yok mudur? Yalnız şöyle bir sorun var. Grafiker grafik aramaz tasarlar... :)

Sizin istediğiniz görseller bulunması biraz zor olan tasarımlar. Ama eğer bu tarz çalışmalar istiyorsanız firma ile iletişime geçerseniz onlar size büyük ihtimalle cevap verirler. Ya da şu aramızda bulunan grafiker arkadaşlara bedeli karşılığında çizdirebilirsiniz.

turandemirer

🌱Yeni Üye🌱
Pardon özürdileyerek hemen düzeltiyorum.Yanlış bir tabir kullandım sanırım :(