Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Toshiba a3 renkli dijital baskı makinesi sakın almayın...

narsist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.milletvekiliadaylarimiz.com
Evet arkadaslar copy center için yada müşterinize numune baskı göstermek için siz siz olun sakın Toshiba Renkli Dijital printer almayın pişman olursunuz...

Neden diyeceksiniz....

ben Aldım demin satanla da kavga ettim adam banane istersen sat diyo ben düzgün baskı çıkmıyor diyorum bunun baskısı bukadar diyorlar... (ama satarken 50 takla atmışlardı)
Vectör tabanlı baskılar berbat
resimler de contrast fazla
renkler 1-1 değil
en önemlisi İstanbul merkez dahil kimse size doğru dürüst cevap vermiyor sallıyorlar...

Benzer konular

bahadır-canon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben merak ediyorum canon, xerox, konica minolta varken neden toshiba gibi bir makine aldınız ki.

narsist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.milletvekiliadaylarimiz.com
adamlare öle bi anlattılarki
örnek baskılar getirdiler çok iiidi
gelelim diğer makinalara
saydığınız markalarda 350 gr a baskı yapan (xerox ) hariç hangisi var...

bahadır-canon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bakın bu piyasayı bu hale getiren xerox'dur şuantüm türkiye'de servis ve malzeme sıkıntısı vardır. dijital baskıda herşeyi gramaja vurursanz böyle sorunlar çıkar. unutmayın yüksek gramaj kağıda baskını birim maliyeti yüksektir. çünkü makinenin parçalarına zarar vermektedir. (drum, fixing v.b.) bence siz elinizdeki makineyi yenisini alırken iyi bir fiyata iade verin.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
Xerox ve Canon bir numaralar bu konuda, bu markalar 300 gr mat kuşeye bile basabiliyolar. ekrandaki rengi doğru bir baskı yöntemiyle birebir alabiliyosun... Ben oki'nin printerleriyle 400 gr mat kuşeye bile baskı aldım, biraz zorluyor ama seve seve basıyor.
Sen git toşiba al, olacak iş değil dostum, parayı çöpe atmışın resmen...
Ben olsam yerinde, yeni aldığın bi makine sonuçta, tüketici haklarını araştırıp geri vermek için uğraşmalısın, gerekirse bir avukatla görüş, kanuni yollara başvur, az para değil ki yaa.. yazık günah... geçmiş olsun...

konnac

🌱Yeni Üye🌱
grafiker ve reklamcı xerox dc12 den şaşmamalı