Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tugra org. Afiş tasarımı

KingMe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb arkadaslar kolay gelsin Organizasyon firması için hazırlamıs olduğum afişimi sizlerle paylasmak istedim eksiklerimi soylerseniz benim acımdan yararlı olacaktır iyi çalısmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

-eliferdem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence zemın rengi kesinlikle yanlış tercih olmuş. Tuğra Organızasyon biraz daha küçülebilir Yazılar kenara çok yakın olduğu için baskıda kesim hatası olabilir kenar kısımlardan uzak durun Arka kapaktaki görselleri biraz daha içe alabılırsınız. Ellerinize sağlık iyi çalışmalar.

israfiluzuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
uzukdesign.net46.net
-eliferdem'e Katılıyorum...
Bence çok soluk ve sade olmuş biraz daha canlı yapmalısın ABARTMADAN!
:)

KingMe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görüşleriniz için tesekkür ederim arkadarslar yazı ve resim payları 3 mm. Tasarımcı bi arkadasım 3 mm nin yeterli olacağını soyledi Renkler konusunda ne yapabilrim bilmiyorum ama bi bakıcam renk geçişlerine Sizinde renk konusunda Önerileriniz varsa deneye bilrim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Afiş ve poster tasarımı, bu çalışmaları yaparken kullanılan fontlar, fonlar, görseller, genel tasarım araçlarını, renk seçeneklerini, mizanpaj, kurgu ve görsel temaların kullanımı konularını incelemeniz gerekiyor. Bunları incelemeden bu tarzlarda çalışma yapmanız firmanızın veya çalışmasını yaptığınız firmanın kötü reklamlarıyla hatırlanmasını sağlar.

Yerli yabancı organizasyon firmalarının afişlerini, posterlerini, broşürlerini ve çalışmalarını incelemeniz yaptığınız iş açısından size fikir olacaktır.

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz daha canlı olsa iyi olurdu gibi.

KingMe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görüşleriniz için tesekkür ederim üzerinde biraz daha deişiklikte bulundum Zemn rengini müşteri deişrirmemi istemedi o yüzden bu sekilde kalıcak suanki hali

lz17u.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kayıt olurken okumuş olduğunuz(u düşündüğüm) forum kurallarına göre iletişim bilgilerini gizlemeniz gerekmektedir. Bundan sonraki çalışmalarınızda uygularsanız sevinirim.

KingMe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hatırlattğnız için teskkr ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Logoyu (pek logo gibi gözükmese de) vurgulamalısınız. Arkaplan rengini kesinlikle değiştirmelisiniz. Yazıları da renklendirmeniz afişe bakılası bir hava katar. Ayrıca çeşitli örnekleri incelemenizi tavsiye ederim.

zerr6666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
neşeli dinamik canlı bir iş alanında ciddi ve durgun renkler tercih etmen galiba ruh halinin o anki tasarıma etkisi olsa gerek :) çok soluk cansız

KingMe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tavsiyeleriniz için tesekkür ederim arkadaslar tavsilerinizi tekrar değerlendireceğim. tesekkür ederim iyi calsmalar