Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüm Corel Draw Kullanıcı Arkadaşların Dikkatine !

kolera40

🌱Yeni Üye🌱
evet belkı duzelebılır cunku ben corel 4 du kaldırıp 5 yukledım gene aynı sorunu verdı ama oray ısaretlımıydı deılmıydı bılmıyorum sımdı kaldırıp yuklemek uzun ıs ama yukleyecegız mecburbakalım olacakmı
pekı sonuc alan arkadaslar varmı bunu denedıkten sonra

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
@Murat vardar, paylaştığın bilgiler için teşekkürler. Fakat bu paylaşımın kaynağını da belirtseyimşsin ya da alıntı olduğunu belirtseymişsin emeği geçenlere de gereken saygıyı göstermiş olduğunu düşünüyorum.

X3 ve X4 için bahsettiğin sorunları GS ile nasıl çözebileceğimizi de anlatabilir misin?

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
elbette bu ve buna benzer konularda başta siz olmak üzere corel sevdalısı bir çok arkadaşa verdikleri mücadeleden, emeklerden, bilgilerden dolayı ne kadar teşekkür etsem/etsek azdır.....

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
ne demek faydalı olması dileğiyle........

bhdrorhn

🌱Yeni Üye🌱
@Murat VARDAR öncelikle yardım ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. lakin bi sorunum var.

Ghostscript i kurdum programı çalıştırdım illustratorden Corele atarken pdf e çevirdim dediğiniz pdf ayarlarını yaptım fakat sonuç aynı gradient ler yine bozuk tek bi faydası oldu ai dosyayı açıyor fakat art work olarak açıyor ve bozuk halde gösteriyor ve üstünde oynama şansı vermiyor haliyle. svg olarak denedim corel hata verip kapanıyor. eps denedim The File Cannot Be Opened cevabını alıyorum. neyi eksik yapıyor yada nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

bu corel görüntüsü
[

Uploaded with ImageShack.us

bu illustrator görüntüsü

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
@Murat VARDAR öncelikle yardım ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. lakin bi sorunum var.

Ghostscript i kurdum programı çalıştırdım illustratorden Corele atarken pdf e çevirdim dediğiniz pdf ayarlarını yaptım fakat sonuç aynı gradient ler yine bozuk tek bi faydası oldu ai dosyayı açıyor fakat art work olarak açıyor ve bozuk halde gösteriyor ve üstünde oynama şansı vermiyor haliyle. svg olarak denedim corel hata verip kapanıyor. eps denedim The File Cannot Be Opened cevabını alıyorum. neyi eksik yapıyor yada nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

sorun yaşadığınız ai dosyasını buraya yükleyin birde ben deneyerek ilgili açıklamayı size yapayım.

FatihDora

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.fatihdora.com
Aİ'de çalıştıktan sonra dosya çıktısı alırken OBJECT / EXPAND APPEARANCE yapmalısın! programın verdiğini efektleri expandlaman gerek..

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
Özenli ve düzenli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Tüm arkadaşlar, eğitsellerini, böyle anlaşılır bir dille ve örnekleyerek hazırlamalıdır.

Son düzenleme:

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Özenli ve düzenli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Tüm arkadaşlar, eğitsellerini, böyle anlaşılır bir dille ve örnekleyerek hazırlamalıdır.

"bilgi paylaştıkça eksilmeyen tek hazınedir" felsefesiyle...
faydalı olabilmek adına, rica ederim.

SHEEPSHESHQO

🌱Yeni Üye🌱
rica ederim, faydalı olabilmek adına..

merhabalar hocam ,

bende bilgisayara format attıktan sonra bir hata olmaya başladı,

eskiden pdf dosyaları direk olarak corel in içine sürükleyip bırakınca açıyor ve değişiklik yapabiliyordum ama şuan da hata verip duruyor.

''the file is corrupted'' diye uyarı veriyor.daha önceden kullandığım dosyaları atıyorum yine aynı hata tamam diyorum daha sonra resim formatın da atıyor corele. sebebini araştırdım ama elle tutulur bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız sevinirim .

bu arada corel x4 kullanıyorum

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
merhabalar hocam ,

bende bilgisayara format attıktan sonra bir hata olmaya başladı,

eskiden pdf dosyaları direk olarak corel in içine sürükleyip bırakınca açıyor ve değişiklik yapabiliyordum ama şuan da hata verip duruyor.

''the file is corrupted'' diye uyarı veriyor.daha önceden kullandığım dosyaları atıyorum yine aynı hata tamam diyorum daha sonra resim formatın da atıyor corele. sebebini araştırdım ama elle tutulur bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız sevinirim .

bu arada corel x4 kullanıyorum

CorelDRAW X4 Service Pack 'leri yüklemelisiniz.

Faydalı Olması Dileğiyle...