Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye Genelinde Uzun Süreli İş Arıyorum - Freelance Uygundur - Webmaster - Adana

Sezgindesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
grafikdersleri.net
Adana Genelinde Uzun Süreli İş Arıyorum - Freelance Uygundur - Webmaster

Aranan Şehir: Adana

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar Sevgili Grafikerler.net Üyeleri;

460 gün süren vatan borcumu tamamlamanın ardından artık sahalara döndüm ve iş aramanın artık uygun olacağını düşünüyorum. Hem para kazanmak, hem de yeteneklerimi çok daha fazla geliştirebileceğim alanlarda hizmet sunmak en büyük amaçlarımdan birisidir.

Kişisel Bilgilerim

30.09.1991 İstanbul doğumluyum. Aktif olarak 9 senedir bu sektör içerisinde yer alıyor ve birçok konuda hizmet sağlıyorum. 21.05.2012 - 06.08.2013 tarihleri arasında vatani görevimi tamamladım. Bilişim sektöründe kendimi geliştirebilmek için birçok kurs gördüm ve bunlardan birisi de BilgeAdam Bilişim Akademisi'dir.

Askeri Başarım

TSK bünyesinde görev aldığım 460 gün boyunca 11 adet takdir belgesi almış bulunmaktayım. Üstün hizmet anlayışım ve gerek denetlemeler, gerekse günlük faaliyetlerdeki aktifliğim için tarafıma Kolordu Komutanlığı tarafından ayrıca bir plaket verildi ve başarılı personel kütüğü için resmim Kolordu Komutanlığı'na asıldı. Bu da benim için ayrı bir gururdur.

Neler Yapabiliyorum? [YETENEKLERİM]

• Web ve Grafik Tasarım (HTML, CSS ve ARAYÜZ)
  • CMS Sistem Uygulamaları (Kapsamlı Wordpress, vBulletin, Joomla vs.)
  • SEO Danışmanlığı ve Uygulamaları (Backlink, Optimizasyon vs.)
  • Sosyal Medya Danışmanlığı ve Reklam Uygulamaları (Facebook, Twitter Reklam vs.)
  • Profesyonel Makale ve Editörlük Çalışmaları
  • Proje Üretme, Geliştirme ve Uygulama
  • Bilgisayar Teknik Servis Uygulamaları (Bakım ve Onarım)
  • Araştırmaya Yönelik Çalışmalar
  • Sunucu Yönetimi ve Uygulamaları

Kullandığım Programlar ve Seviyem

• MS Office Yazılımları [Profesyonel]
  • Adobe Photoshop CS3, CS5 [Profesyonel]
  • Adobe Dreamweaver CS3, CS5 [Profesyonel]
  • Adobe İnDesign CS3, CS5 [Çok İyi]
  • Adobe İllustratör CS3, CS5 [Orta]
  • Adobe Flash CS3, CS5 [Profesyonel - Action Script 3.0 TEMEL]
  • Corel Draw [Başlangıç]
  • FTP Yazılımları [Profesyonel]

Önceki Çalıştığım Yerler

Firmaların isimlerini burada vermenin doğru olmadığı düşündüğüm için sadece edindiğim görevleri ve deneyimleri yazmak istiyorum.

1-) Sağlık Ürünleri Kuruluşu (Departman Sorumlusu)

Askere gitmeden önce Ankara'da bir sağlık ürünleri firmasında Bilişim Uygulamaları Departmanı içerisinde sorumlu kişiydim. Her gün yeni bir ürün için yeni bir web sitesi hazırlıyor ve bunları Google içerisinde yükseltmek için SEO uygulamaları yapıyordum. Kullandığımız alt yapı %85 Wordpress, %15 PHP alt yapısıydı.

Aynı zamanda birçok farklı firmada bulunan Sunucu, VPS&VDS, Reseller ve Hosting hesaplarının yönetimi tarafımdan sağlanıyordu. Maddi anlamda madur edildiğim ve huzuru yitirdiğim için yararlı olamayacağımı ve bana yararlı olamayacaklarını düşünerek buradan ayrıldım.

2-) Web Tasarım ve Online Pazarlama Şirketi (Proje Yöneticisi)

Askere gitmeden önce Bursa'da çalıştığım yeni ve nitelikli bir firmaydı. Sadece kurumsal çalışmalar yapıyorduk. Wordpress ve ASP alt yapılarını kullanıyor ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılıyorduk. Arayüz çizimi sistematiği içerisinde çalışmalarımızı beğendiriyor ve kodluyorduk. Aynı zamanda online reklamcılık ve pazarlama yöntemleri firmaları daha geniş kitlelerin tanımasını sağlıyorduk. Firmada'ki görevim proje yöneticisiydi.

Bu firma, ilk maaş sonunda bana vaat ettiği ücreti "BU AY ÇOK AKTİF DEĞİLDİK. O YÜZDEN HERKESE AZ MAAŞ VERİYORUZ" gibi saçma bir bahane ile maaşımda kesinti yaptığından dolayı işten ayrıldım.

Freelance Olarak Hizmetler Sundum

İş yerlerinden yana şansım olmadığını ve artık askerlik zamanımın geldiğini anlamıştım. Tecili bozdurduktan sonra 3 aylık bir sürem vardı ve Freelance çalışmaya devam ettim.

Öz Eleştiri Şart

• Her zaman daha iyileri vardır. Ama daha iyileri vardır diye kendimi geliştirmeyi asla bırakmadım, bırakmayacağım. Grafik tasarım'da profesyonel arayüz çizimi yapabilmekle beraber vektörel çizim konusunda yetersiz olsam da bunun üzerine sürekli çalışarak aşamalar kaydediyorum.
  • Web tasarım konusundaki çok yönlü düşünebilmemi eskiye nazaran çok daha rahat görsellere ve uygulamaya yansıtabiliyor ancak hala yetersiz kaldığımı düşünüyorum.
  • PHP ve ASP bilmemem, benim en büyük eksiklerimden birisidir. Ancak işe girdiğimde görebileceğim en iyi firmadan PHP ve ASP eğitimi alacağım.
  • Adobe Flash ile görsel reklamlar ve tanıtımlar hazırlayabiliyor ancak Action Scrpit ile web sitesi yapamıyorum.

Bunun dışında yukarıda belirttiğim tüm uygulamalarda çok iyi ve verimli olduğumu düşünüyorum.

Neden Bursa ve Adana Öncelikli?

Ankara'da daha önce ciddi anlamda maduriyet yaşadığım için kalacak yer benim adıma önemli bir husus. Şuan Bursa'da yaşamaktayım ve kira derdim olmayacaktır. Adana'da da tüm akrabalarım olduğu için kira derdi olmayacaktır.

Çalışırken birikim yapmak önemlidir. Bu nedenle ne kadar az masraf, o kadar çok birikim. Şehir dışından gelecek iş tekliflerinde kalacak yer ayarlandığı sürece sıkıntı olmayacaktır. Ancak böyle bir durumda sözleşme imzalama yanlısı olacağımı da belirtmek istiyorum.

Aldığım Eğitim ve Diplomalar

• BilgeAdam Web ve Grafik Tasarımcılığı Diploması
  • Adobe Grafik Yazılımları Formasyon Diploması
  • Bursa HEM Web ve Grafik Tasarımcılığı Diploması
  • Özel HERGÜN Bilgisayar İşletmenliği Diploması

Kendimi Geliştirmek İstediğim ve Çalıştığım Konular

• Web Yazılımcılığı (PHP, ASP, .NET)
  • Android Uygulama ve Yazılımcılığı
  • Veritabanı Uygulamaları

Maaş Beklentim Nedir?

Burada yazılacak bir konu değil elbette ancak ipuçları sizler için önemlidir. Birçok konuda gerçekten kaliteli hizmet sağlıyor ve özenerek çalışıyorum. Öz eleştiri kısmındaki bazı ufak detaylar hariç firmanıza ya da iş yerinize faydalı olacağımı kesinlikle düşünüyor, sizinle kendimi daha da geliştirebileceğime inanıyorum.

Bu nedenle yeteneklerim ve çalışmalarım ile doğru orantılı olarak maaş teklifleri çok uygun olacaktır.

Arayüz tasarımı ile ilgili dilerseniz beni işe almayı düşünenlere proje amaçlı arayüz çizeceğim. Maksat yeteneğimi görebilin. İşe ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

E-posta: ethicwebmaster@gmail.com

Telefon: 0533 712 41 02

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

chamish

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Bursa'da bulunan ofisimizde sizi değerlendirebiliriz. CVnizi, beklediğiniz fiyat aralığını ve referanslarınızı arda@yeral.com adresine yollarsanız memnun olurum.