Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Typogpaphy&photomanipulation çalışmam

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
48905510rr2.jpg

renk geçişleri vede yeni typo denemeleri deyim ben kısaca

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
resimin ve arka plan yani binaların hue sini az kıssanız ? bence daha güzel bir sonuç oluşabilir. Yazıların etrafındaki yoğunluk kalsın onlar güzel olmuş sadece hue si çok geldi bana.

Çalışmalarınızı takip ediyorum güzel çalışmalarınız var devamını görmekten mutluluk duyarım...
Saygılar.

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rengiyle çok fazla oynadım alt tarafın! orda aslında başka ressim vardı arka plan gözükmüyordu! ben de arka planın üstünün rengini değiştirmiştim! sonradan alttaki resmi kaldırmam gerekti vede alt başka oldu üst başka oldu! renk ayarlamasıda olmadı aynı şekilde ondan öyle! teşekkürler

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D çalışmanın yapılışının bi çok aşamasına tanık oldum :) gerçekten sinir bozucu bişe ama en ii hali bu :p ellerine sağlık canım

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrik, benim en çok hoşuma giden alt taraftaki dönme dolap oldu. çalışmaya denge katmış.

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim canlarım benimm! seviyorum sizi****

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel iş kızın çilleri de ayrı bir hava katmış çalışmaya :)

_fatos_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok beğendim tipografi ayrıca bir harika çalışmalarında başarılar dileriim :D

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ediyorum, kocamanından.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Amerikan film afişleri ayarında bir afiş tasarımı, ama bir farkla onlar hemen hemen çiğ renk pek kullanmazlar, senin afişindeki alttaki çiğ kırmızılar aşırı derecede dikkati kendilerinde yoğunlaştırıyorlar allahtan tanıtım yazıları yok, yoksa aşırı derecede zor olacaktı o yazıları göstermen. Denge ve renk konusunda biraz daha düşün derim ben.

Kolay gelsin..

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Amerikan film afişleri ayarında bir afiş tasarımı, ama bir farkla onlar hemen hemen çiğ renk pek kullanmazlar, senin afişindeki alttaki çiğ kırmızılar aşırı derecede dikkati kendilerinde yoğunlaştırıyorlar allahtan tanıtım yazıları yok, yoksa aşırı derecede zor olacaktı o yazıları göstermen. Denge ve renk konusunda biraz daha düşün derim ben.

Kolay gelsin..

yorum için teşekkür ederim! dikkate alınacaktır!

AMA ARKADAŞLAR NEDEN BENİM YAZDIĞIM CÜMLELERİ MÜDAHELE EDİYOSUNUZ! BENN TİŞÜ YAZMAK İSTİYORUM! BUNUN KİME Bİ SAKINCASI VAR ÖĞRENEBİLİRMİYİM?

Son düzenleme:

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
yorum için teşekkür ederim! dikkate alınacaktır!

AMA ARKADAŞLAR NEDEN BENİM YAZDIĞIM CÜMLELERİ MÜDAHELE EDİYOSUNUZ! BENN TİŞÜ YAZMAK İSTİYORUM! BUNUN KİME Bİ SAKINCASI VAR ÖĞRENEBİLİRMİYİM?
Bir grafik tasarımcısı veya adayı dili en iyi şekilde kullanmalıdır ve diline sahip çıkmalıdır. Şimdi ben size soruyorum Türkçemizde TİŞÜ diye bir kelime varmı? Varda eğer biz bilmiyorsak seve seve kullandırır ve kullanırız. Lütfen eleştirimi hoş görün

sadecedize

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir grafik tasarımcısı veya adayı dili en iyi şekilde kullanmalıdır ve diline sahip çıkmalıdır. Şimdi ben size soruyorum Türkçemizde TİŞÜ diye bir kelime varmı? Varda eğer biz bilmiyorsak seve seve kullandırır ve kullanırız. Lütfen eleştirimi hoş görün

yok hoşgörülmüyecek bir şey yapmadınız zaten!
ama şu var ben buraya zaten elektrik atmaya giriyorum! Ben teşekkür ederim yazmak istemedim, o mesaj yazanı samimi gördüm...ondan dolayı kullandım! akşama kadar hanımların, beylerin, kırılmaların arasındayım zaten. bi lüksümüz o kelime:) neyse uzatmaya gerek yok

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu çalışmadada maalesefki tipografi çalışması diyemicem cünkü yazılar tasarım alanın yaklasık %10 nu kaplıyor..tipografiden önce dikkat ceken seyler cok...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
biş aşk filminin afişi gibi olmuş etkileyici :D ama renklerde biras koyuluk söz konusu