Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uc-Logic Lapazz A4 Hakkında !!

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ;

Grafik tableti sorunsuz bir şekilde Photoshop CS5 ile kullanabilirsiniz tabiki bir sıkıntı yaşamazsınız . Cs5 ile detaylı testi yapılmıştır ama bildiğiniz gibi ürün açıklamaları belli aralıklarla güncelleniyor unutulmuş olabilir.

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aynı tabletten var elimde ama Cs5 de ara ara bozuluyor. Düz çizgi atıyor. Basıncı gidiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Tabletlerde çok tuşlu Mouse ve hıd driver kullanabilen direksiyon gamepad gibi cihaz sürücüleriyle çakışma olabiliyor kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Son sürücüsünü indirip varsa kurulu olan eski sürücünüzü kaldırabilisiniz .
UC-Logic Türkiye

Bu takılmalar olduğunda kablonuzun sıkışma gibi durumu olmadığını kontrol edebilirsiniz .

Photoshop CS5 resmi olarak ülkemize geldiğinden beri kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Sorun devam ederse Akortek Bilişim teknik servisiyle görüşüp sonrasında satınaldığınız firma üzerinden gönderi yapabilirsiniz ilgilenirler.

Kappadoks

🌱Yeni Üye🌱
Aynı tabletten var elimde ama Cs5 de ara ara bozuluyor. Düz çizgi atıyor. Basıncı gidiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

taylan bey sorununuz düzeldimi memnunmusunuz tabletten.bende almayı düşünüyorum yarin yada en geç çarşamba sipariş verecem.acil olarak dönebilirmisiniz.sizin mesajınızı beklemekteyim.

bu arada çalışmalarınız ilgi ile takip etmekteyim.devamını bekleriz :clapping: