Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ÜCRETSİZ UDEMY KURSU (Photoshop İle Baştan Sona Bir Web Sitesi Tasarımı)

tokalak

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,

Udemy üzerinde verdiğim "Photoshop İle Baştan Sona Bir Web Sitesi Tasarımı" adlı kursumu Grafikerler kullanıcılarından 10 kişiye "ÜCRETSİZ" olarak vereceğim.

Bu başlık altına yorum yapıp, UDEMY Kupon kodu isteyen "İLK 10 KİŞİYE" mesaj yolu ile kursu ücretsiz alabilecekleri kupon kodlarını göndereceğim.

Kurs linki: https://www.udemy.com/photoshop-ile-bastan-sona-bir-web-sitesi-tasarimi

Bunun dışında, kursu satın almak isteyen kullanıcılara da kursu %50 İNDİRİMLİ alabilecekleri kampanya linkini de aşağıda bulabilirsiniz.
%50 indirim linki: https://www.udemy.com/photoshop-ile-bastan-sona-bir-web-sitesi-tasarimi/?couponCode=PSWD-6262007IN

Daha önce kursu satın alan kullanıcılar oldukça memnun ve hep olumlu yorumlar yaptılar. Kursu alan arkadaşlardan ricam kurs hakkında puanlama yaparken 5 yıldız vermeleridir. Bu puanlamanın benim açımdan oldukça önemli olduğunu hatırlatmak isterim. Eğer 5 yıldızın altında bir puan verme gereği duyarsanız lütfen bununla ilgili beni uyarın ve gerekli düzeltmeleri yapmış olalım.

Kurs hakkında,
Photoshop, Web Tasarım, Grafik tasarım ve Fotoğrafçıların uzun yıllardır kullandığı, gelişmiş araçları ve sağladığı bir çok kolaylık sayesinde hala kullanılmakta olan popüler bir grafik tasarım programıdır. Bu kursta Adobe Photoshop programının temellerini, arayüzünü, fotoğraf düzenlemelerini, renklerle çalışmayı öğrenecek ve Photoshop'da bir web sitesi tasarımı nasıl yapılır uygulamalı olarak göreceksiniz. Bu kurs boyunca Adobe Creative Cloud uygulamasın bir parçası olan "Typekit Font"u ve "Adobe Color" nasıl kullanabileceğimizi de göreceksiniz. Photoshop'da web sitemizi tasarlarken internetteki yardımcı kaynaklardan nasıl faydalanacağımızı görecek ve bazı örnek görseller indirerek tasarımlarımızda kullanacağız. Daha önce hiç Photoshop'u kullanmamış ya da program hakkında az bir bilgiye sahip kursiyerler bu kursun sonunda Photoshop'u rahatlıkla kullanmaya başlayıp temel tasarım prensiplerine hakim olacaklardır.Kurs süresince sormak istediğiniz her türlü soruyu "soru cevap" bölümünden bana sorabilirsiniz. Kursu değerlendirirken 5 yıldızdan düşük bir puan vermek isterseniz lütfen bunun nedenini benimle paylaşın. Kursun eksiklerini, hatalarını ve beğenmediğiniz diğer noktalarını benimle paylaşmanız kursu tekrar gözden geçirip düzeltmeme imkan tanıyacaktır. Bu sayede sizin de katkılarınızla kursa katılan diğer kursiyerlerimize daha kaliteli ve etkili bir kurs sunmuş oluruz.