Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uygulama & Montaj Grafik ve Baskı / Büyükçekmece - Türkiye Geneli

rifatozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uygulama & Montaj Grafik ve Baskı / Büyükçekmece

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Orta Derece
Photoshop İyi
Wordpress + Site Tasarımı
Cpanel
Oem ve Yazılım

İş deneyimi ve içeriği: Çalıştığı Sektörler

Çırak2003 - Tarihin'de
Denge Reklam
Olaya :) İlk 6 Ay Çay taşımakla başladım grafiker ve makina operatörü işten kaçınca işler bana kaldı.. Myjet ve Yaselan
Operatör2004 - 2005 Arası
Netprint
Mimaki JV3 ve Kısa Süreli Trojet Kullandım Grafiğe ve uygulamaya minimal seviyede bulaşdım. Sigorta Anlaşmazlığından Dolayı İşi Bırakdım..
Yönetici2006 - 2007 Arası
Birlik Reklam
Grafiker ve Operatör Olarak İşe Başladım 6 Ay Sonra İş Yerine Ortak Oldum Fakat Ortağımın Giderler Konusunda Hesap verememesinden dolayı ayrıldık..
Grafiker Operatör2007 - 2010
Ünlü Reklam
Yeni açılmış olan bi firmada işe başladım baskı katı ile ilgilendim grafik ve operatörlük yaptım aynı zamanda vinil kaynağı laminasyon aplikasyon ve dikiş konusundan ilerleme sağladım.. Askerlik den Dolayı İşi Bırakdım ve Askere Gittim..
Bilinmiyor :)2011
Ka Reklam
Askerden Sonra Eski Çalıştığım yerler aradı fakat anlaşamadık. Ka Reklam da İşe Başladım ki İsteyerek değildi mesailerin amaçsız ve boş olması mesafe sorunları aldığım maaşın yarını yola vermem vs işi bırakmama sebep oldu zaten sevmemişdim..
Uygulama & Montaj Grafik ve Baskı2011
Dmk Reklam
Ayrıldım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Corel & Photoshop Baskı Makinalarına Hakimim Folyo Uygulaması Laminasyon Uygulama ve Laminasyon Makinasında Sıvama Yapabilmekdeyim. Vinil Dikiş ve Kaynak Konusunda Bilgiye Sahibim ama yapmayalı baya oldu biraz bocalayabilirim. Sorun odaklı değil çözüm odaklı iş anlayışına sahibim.

Ayrıca referans verebilirim..

İş yerindeki bilgisayar & ağ yazılımlar konusunda destek verebilecek bir seviyedeyim. Ayrıca Web Tasarım Konusunda Orta derece denebilecek bir bilgiye sahibim Demo verilir fakat hobi olarak yapmakdayım. Ayrıca kendi müşterilerim şu an çalışdığım firmadalar. Benimle gelirler gelmezler onlara kalmış :)

E-posta: info@rifatozkan.com.tr

Telefon: 0537 253 26 21

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.