Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vektörel Paylaşım Yapalım

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafik çalışmalarımızı vektörel olarak paylaşarak, tasarım dünyamızı genişletelim...

say8.jpg

lalezar.jpg

Beğendiğiniz grafik çalışmalarımı sizinle vektörel olarak paylaşmaya hazırım,,,,

raftingafi.jpg

lalezxar.jpg

alevkafe.jpg

activaasyapnormal.jpg

activaasyapnormal2.jpg

movell.jpg

sayi6.jpg

Benzer konular

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu resimleri sayfaya sıralayınca bende fark ettim, stickerler (Belirteçler) neredeyse aynı kullanılmış, fakat müşterilerimizin yoğunluğu ve acele istekleri nedeniyle neredeyse fabrika gibi tasarım çıkartıyoruz, kusura bakmayın...

umtumt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
İyi niyetli paylaşım... Ama grafiker arkadaşların, sizin gönderdiğiniz çalışmaları şablon olarak kullanırlarsa, kendilerini ve "grafik dünyamızı" geliştirebileceklerine inanıyor musunuz?
İyi çalışmalar...

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
umtumt, seni anlıyorum fakat işin başında olan grafikerler var ve bu insanlar tasarım üretemdikleri için çalıştıkları yerlede çok sıkıntı yaşayabiliyorlar, hiç olmassa bazı objeleri yaza zeminleri kullanarak işlerini kolaylaştırabilirler, zaten daha sonra kendilerini geliştireceklerdir eminim...

delican1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fatih bey bana 1. ve 3. vektörel olarak gönderirmisinz

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğerlerini de siteye yükler yüklemez sizinle paylaşıcam, merak etmeyin

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bunlarda tamamen vektörek sizinle paylaşıcam...
94351740.jpg

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar sizlere gönderdiğim vektörel çalışmaların içinde binlerce vektörel objeler var,
bunları bir bütün olarak değil de parça parça düşünürseniz okadar çok tasarım çeşidi çıkartırsınız ki, kendiniz dahi şaşıracaksınız.
Size tavsiyem, bir çalışmadaki vektörel bir parçayı örnek verecek olursak; Katalog sayfalarındaki sayfa belirtecleri, Kampanya daki fiyat belirtecleri (Sticker), Sayfa alt veya üst temaları, Sayfa zeminleri, isim arkalıkları ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz, yani parçaları birleştirerek sonsuz sayıda bütünler elde edebilirsiniz...
bilgilerinize,

eren_2

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık çok teşekkürler ayrıca devamı gelirse sevinirim

zeak66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben bunu indiremiyorum