Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

video sesinde mikrofondan dolayı cızırtı...

mrt.a

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir düğün çekiminde mikrofon kablosunda sorun olmuş ses konpile cızırtılı sesi GoldWave programına attıgımda düzelir gibi oluyor ama kaydedemiyorum bu programı iyi kullanan biri yardımcı olursa sevinirim yada işimi görecek başka bir program önerirseniz sevinirim.

teekkürler.....

Benzer konular

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir düğün çekiminde mikrofon kablosunda sorun olmuş ses konpile cızırtılı sesi GoldWave programına attıgımda düzelir gibi oluyor ama kaydedemiyorum bu programı iyi kullanan biri yardımcı olursa sevinirim yada işimi görecek başka bir program önerirseniz sevinirim.

teekkürler.....

goldWave programı iyidir bukonuda, işini halletikten sonra programın sol üst koşesindeki file seçeneğine tıkla açılan pencereden save as şeçeneğine tıkla sonra açılacak olan pencereden dosya adı yazan yere dosyana vereceğin adı yaz onun altındaki kayıt türü yazan yerden de çıktı alacağın kayıt formatını seç ve ok de :)

umarımişini görmüştür bu açıklama

mrt.a

🏅Acemi Tasarımcı🏅
programda sesi düzgün bir şekilde dinliyorum ama o sekilde kaydettigimde yine aynı cızırtılı sesle kaydediyor ve birde şoyle bir durum var ilk defa bu programı kullanıyorum video yu atıp herhangi bir düzeltmede yapıyor diyilim :) düzgün oynatıyor gibi geliyor ama yok abicim olmuyor

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
programda sesi düzgün bir şekilde dinliyorum ama o sekilde kaydettigimde yine aynı cızırtılı sesle kaydediyor ve birde şoyle bir durum var ilk defa bu programı kullanıyorum video yu atıp herhangi bir düzeltmede yapıyor diyilim :) düzgün oynatıyor gibi geliyor ama yok abicim olmuyor

programda efeckt bölümündeki seçeneklerden biraz karıştır eğer olurda ses istediğin düzeyde olursa attığın efeckt e ok dersin birde öyle çıktı alırsın

mrt.a

🏅Acemi Tasarımcı🏅
poyrazhan hocam Control penceresinden Balance: -100% tamamen kıstığımda cızırtıları pemizliyor ses düzeliyor ama ne yaptıysam olmuyor o haliyle kaydedemiyorum kaydettigim ses dosyası yine aynı bozuklukta hic işlem yapılmamış haliyle açılıyor

mrt.a

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pohrazhan bu kayıt olayının programın ilacı ile alakası olabilirmi benim program ilaçlı diyil:)