Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VİDEOLARINIZDAN YÜKSEK KALİTEDE FOTOĞRAFLAR ÇEKİN! | Premiere Pro Dersi

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Katılım
24 Eyl 2008
Mesajlar
118
Tepkime puanı
1
Web sitesi
www.youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=-Y6HRRzNzDQ

Çoğu zaman, video projelerinizden tek veya birden çok kareyi dışa aktarmak isteyeceksiniz. Youtube küçük resimleri oluşturmak, arkadaşlarınıza göndermek ya da yazıcıdan çıktı almak için mükemmel kareler yakalamak sizin elinizde. Adobe Premiere Pro CC, sabit görüntü dışa aktarımı için yeni ve basitleştirilmiş bir iş akışının yanı sıra Adobe Media Encoder aracılığıyla denenmiş ve onaylanmış çoklu kare dışa aktarımına sahiptir.

Dışa Aktarma Çerçevesi işlevi aracılığıyla tek bir kareyi dışa aktarma
Adobe Premiere Pro CC, tek kareleri dışa aktarmak için yeni, basitleştirilmiş bir iş akışına sahiptir. Çerçeveyi Dışa Aktar işlevini hem Kaynak panelinde, Proje panelinden seçilen içerikle hem de Program Monitörü'nde etkin sekanstan seçilen bir çerçeveyle kullanabileceğinizi unutmayın. Kaynak panelinden Çerçeveyi Dışa Aktar işlevini kullanırken Adobe Premiere Pro, kaynak video dosyasının çözünürlüğüyle eşleşen bir hareketsiz görüntü oluşturur. Zaman Çizelgesinden Kareyi Dışa Aktar işlevini kullanırken Adobe Premiere Pro, seçilen video dizisinin çözünürlüğüyle eşleşen bir hareketsiz görüntü oluşturur.

Windows'ta BMP, DPX, GIF, JPEG, PNG, TGA ve TIFF formatlarına dışa aktarabilirsiniz. Mac'te, ise DPX, JPG, PNG, TGA ve TIFF formatlarına dışa aktarabilirsiniz.
 
Üst