Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web&Grafik alanında iş arıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

özkanayhan

🌱Yeni Üye🌱
Bilgeadam web&grafik bölümünden yeni mezunum 300 saat eğitim gördüm üstün başarı sertefikası ile bitirdim..

illustrator - iyi
indesign - iyi
Photoshop - çok iyi
Flash actionscript 3.0 - orta
flash timeline - iyi
Dreamweaver - çok iyi
flash catalyst - temel (bu programı karıştıra karıştıra kendim öğrenmeye çalıştım)
yapmış olduğum logo,kartvizit,antetli kağıt,zarf,ilan,afiş ve katalog çalışmam var grafik projesi olarak
web için yapmış olduğum template ve dreamweaverda hazırlanmış bir site var(yayınlanmamış)
HTML kod ve CSS te iyiyim web templatelerini dreamweavera geçirebilirim flash bannerlar ve animasyonda yaparım bu konularda kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum

ozkanayhankara@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

feraya

🌱Yeni Üye🌱
Türkiye'nin en köklü halkla ilişkiler şirketlerinden biri olan kurumumuz için web konusunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. CV'nizi ve çalışmalarınızdan örnekleri feraya@e-kolay.net adresine gönderir misiniz.

Teşekkürler

feraya@e-kolay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...