Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web sitesi yaptırmak istiyorum(Ankara)

shappy664

🌱Yeni Üye🌱
Herkese kolay gelsin firmamız için web sitesi yaptırmak istiyorum dinamik bir web sitesi olacak tasarım logo ya göre şekillenecek logomuz var online satış filan yok sadece tanıtım amaçlı olacak sayfa sayısını bilmiyorum şu an için ama veri tabanlı olmalı. İşinde gerçekten uzman kişiler (template editlemeyip tasarımı kendi yapanlar ) cevap ve referans yollarlarsa sevinirim fiyata göre karar vericem Ankara da olanlar cevap verirse iyi olur

Benzer konular

shappy664

🌱Yeni Üye🌱
sitenizi beğendim elinize sağlık bende ziraat mühendisiyim :) birde fiyatı duysam hiç fena olmaz gerekli resimler logo filan elimde mevcut alan adımı almış durumdayım ama hosting almadım

bfitoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fiyatı özelinize **** atabilirim. baris_fitoz@hotmail.com adresime yazarsanız bende size fiyat veririm. Ziraat mühendisi olmanız çok güzel. Bende çok istediim ama ancak tekniker olabildim :)

aspirin_00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.fsahinoglu.com
benim fiyatım tuzlu ama isterseniz bi bakın .
fsahinoglu ı HOME STUDIO DESIGN and WEB ı sitemde veri tabanı accees kullanıyorum asp ile as2 kodlama dilleri.
ileride admin paneli masaustunden site yönetimi yapmayı planlıyorum bunun normal adminli sitelere nazaran fazla pahalı olacağı kesin ama masaustunden rahatlıkla yönetim yapmak ayrı bir zevk vereceği kanısındayım
saygılar

ganja35

🌱Yeni Üye🌱
merhaba 6 yıldır faliyet gosteren bir firmayız ve bu konuda yapılı calısmalarımız mevcuttur no_prb@msn.com adresimizden lütfen temasa gecerseniz size ornek demolare gosterebiliriz

vetland

🌱Yeni Üye🌱
Bende yapabilirim Meslektaşım bende Veteriner Tek. ayrıca grafik ve web tasarım işi ile ilgileniyorum..Yaren Web Tasarım info@yarenweb.net
Sitenizi yapabilirim örnek çalışmalar gösterebilirim..

betula23

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar bende peyzaj teknikeriyim ve de "grafik ve web tasarımcısı"yım. size yardımcı olabilirim mail adresimden ulaşırsanız sevinirim. betulasgungor@gmail.com Ankaradayım.

Jason Junior

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
sim.web.tr
Kopyas_sim_logo.jpg

Web Sitesi Tasarımlarınız Uygun Fiyatlarla | SiMart
Avukatlar, mimarlar, mühendisler, politikacılar, sanayicler, iş adamları,şirketler, holdingler, sendikalar, dernekler, vakıflar, şairler, yazarlar, yeryüzünün en ücra köşesine kadar özgürce uzanmak isteyenler,
"beni ancak ben anlatırım" diyenler...
Sizde internetteki yerinizi ayırtın.
Yaptığınız tüm işleri kartvizitinize yazamazsınız ama web adresinize yazabilirsiniz.
İzin verin insanlar sizi sizin istediğiniz yerde bulsunlar ve sizin istediğiniz gibi tanısınlar.
Siz yorulmayın, verin web adresinizi, sizi web siteniz anlatsın.Siz kendinizi nasıl anlatmak istediğinize karar verin gerisini bize bırakın.

Yaptığımız diğer işler;

* Reklam
* Tanıtım
* Organizasyon
* Matbaa

Detaylı bilgi için lütfen : SiM | Tanıtım, Tasarım, İnternet, Reklam, Matbaa, Organizasyon

Ümit Yasin Taşmaz
SiM Web Department
SiM | Tanıtım, Tasarım, İnternet, Reklam, Matbaa, Organizasyon
+90-505-7443941
+90-533-3364444

deepblue

🌱Yeni Üye🌱