Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web syf tas. kişisel

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
webta2dl7.jpg

Merhaba arkadaşlar yapmış olduğum ekteki çalışma web sayfası tasarımı ilk deneyimim sizin görüşlerinizide almak istedim bu işte oldukça yeni sayılırım :) hepinize çok tşk kolay gelsin :)

gullv9.jpg

slm :) yine benn buda yaptığım diğer çalışmam beğenileriniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim dediğim gibi kendimi geliştirme çabasındayım henüz :) hoşçakalın

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
oldukça yeniyseniz eğer maşallah o zaman :)
çünkü yeni olmanıza rağmen çalışmalarınız gerçekten güzel benim hoşuma gitti tarzınız belli ve tarzınızı güzel yansıtmışsınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

2. tasarım için:
aleykum selam
diğer çalışmanız gibi bu da gayet hoş ama acaba kızın gözlerini neden sildiniz?
bu haliyle de çok güzel özellikle logonuz da fikir olarak güzel görünüyo ama belki ilerde biraz dha geliştirirsiniz logonuzu :) GülAtak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni başlıyan bir insan için güzel çalışmalar.Çalışmalarının devamını görmek isterim.. Düşüncelerin güzel. Bazı ufak tefek hatalar olsada dediğim gibi gayet hoş . Kendini burada daha çok geliştirebilirsin... Kolay gelsin..
Saygılarımla...

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepinize çok tşkler arkadaşlar beğenin içinde çok tşkler belgin :)
bana cesaret veren arklarım içinde çok tşkler .. logo basit gibi ama kendimi geliştirikende hoş bi logo yapabilirim :)galiba beğeniniz beni gerçekten mutlu etti hoşçakalın :)
Karşınıza çıkan sorunları bizimle paylaşın onların sorun olan yerlerini çözüme kavuşturalım.

Vasili.zaitseV

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuningti.com
çok hoş tasarımlar gerçekten yeni olmana rağmen çok iyi kendini iyice geliştirdiğinde gerçekten çok güzel çalışmalar çıkarıcağına eminim...

ozan-tr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.xcxc.com
Yeni başlamana rağmen bence güzel olmuş.Benim fikrim tasarımla çok uğraşma bence ondan önce programlamayı(asp,php,html...vb) öğrenmeye bak çünkü programlama sayesinde daha sağlam siteler yapabilirsin.Tabi bu benim düşüncem bu konuda kariyer yapmış hocalarımız ne der Bilmiyorum...

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yeni başlamana rağmen bence güzel olmuş.Benim fikrim tasarımla çok uğraşma bence ondan önce programlamayı(asp,php,html...vb) öğrenmeye bak çünkü programlama sayesinde daha sağlam siteler yapabilirsin.Tabi bu benim düşüncem bu konuda kariyer yapmış hocalarımız ne der Bilmiyorum...

aslında çok haklısın:) ama çalışmalarımda bende daha çok tasarımıyla daha çok uğraşıyorum :) önerin iin tşk ederim mjlarınız ve görüşleriniz için tşkler arkadaşlar :) hoşçakalın

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Ayıpladım seni ozan... :)

Şaka bir yana eğer websitesi online olan 24 saat açık bir dükkan olduğunu var sayarsak. "tasarımı boşver programlama öğren" biraz yanlış olacaktır. Nasıl ki bir dükkana girdiğimizde dükkanın bizi çekmesi alış verişimizde bizi etkiliyorsa tasarımı güzel bir sitenin de o derece başarılı sonuç vereceği yadsınamaz bir gerçektir.

Öyleyse; eğer webdesign işi ile uraşmak istiyorsanız, bence ikisini birden öğrenmeye uğraşın. Eğer profesyonel bir iş çıkartmayı istiyorsanız.

eminemsi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ikinci çalışmayı beğendim ama mavi alan üzerinde siyahlar kendini pek belli etmiyor daha farklı bi renk kullanabilirdin logon için sade öz olmuş biraz daha firmayı yansıtcak şekilde değiştirebilirsin bunlar dışında iyi özellikle yeni başlayan biri için çok çok iyi

egitimciali

🌱Yeni Üye🌱
selamlar.arkadaşlar web sayfası tasarlamak istiyorum ama hiç bilgim yok bu konuyu adım adım anlatan dökümanları nasıl bulabilirim?yardımcı olursanız sevinirim.saygılar.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
lesyaselya....

basarını gormeyı cok ısterım genel olarak dusunceler cıdden guzel. az daha programbılgısı edınerek sıradısı sayfalar cıkarabılırsın. kolay gelsın.

volkan sana katılıyorum. wer dizayn eden bırı, her işte oldugu gibi bunda da kendısıne lazım olan seylerı ogrenmelı ve 4 4luk ısler yapmak ıcın daıma gelıstırmelıdır. ozellıklede web dalı bana cok daha kapsamlı bır ıs gibi gelıyor bana, dusunun oı adar ogrenılmesı bılınmesı gereken seyler varkı saymakla bııtmıyor.
ama ımkansız dıye bısey yoktur tabıkı bunlar ınsanın elınden kurutlmaz
ozellıklede aklı selım olan bır ınsanın elınden.

gelelım egıtımcı ali uyemıze.....
bu konuyu adım adım anlatan dokumanlar tabıkı bulabılırsın. ama senden rıcam hazır basma kalıp seylerı bulup kullanmak yerıne azıcık arastır bıseyler ırtaya cıkarmaya calıs. bu forum senın ıcın ıyıbır kaynak olacaktır.

karsılastıgın her seyıde forumda ılgılı yerlerde konular ve baslıklar atında toplayarak emınım kı sende ıyı bır webdesigner olacaksın.

sımdıden kolay gelsın...

sanderas

🌱Yeni Üye🌱
yeni başlayan biri için güzel bi çalışma.ama kırılmassan bişi dicem.yaptığın temlate yani sayfa hazır şablon.sen sadece yazıları ve resmi deiştirmişsin.ama genede uğraşıp bişiler yapman güzel.tasarım hakkında sana yardımcı olabilirim...

bLueStar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.rtaskiran.com
renk uyumu olarak göz yorucu renkler seçmişsin, daha çok graj tonlar seçmelisin tabi bu siteye göre değişir.ilk tasarımınsa güzel olmuş ilkler her zaman güzeldir eline sağlık diyeyim :)

Ayıpladım seni ozan... :)

Şaka bir yana eğer websitesi online olan 24 saat açık bir dükkan olduğunu var sayarsak. "tasarımı boşver programlama öğren" biraz yanlış olacaktır. Nasıl ki bir dükkana girdiğimizde dükkanın bizi çekmesi alış verişimizde bizi etkiliyorsa tasarımı güzel bir sitenin de o derece başarılı sonuç vereceği yadsınamaz bir gerçektir.

Öyleyse; eğer webdesign işi ile uraşmak istiyorsanız, bence ikisini birden öğrenmeye uğraşın. Eğer profesyonel bir iş çıkartmayı istiyorsanız.

hem tasarımı iyi yapabilmek hem programlamayı yapabilmek nadir insanların işidir.Tabiki programlama sitenin en önemli içeriğidir fakat görüntüde cazibesini arttıran yegane temeldir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

böcek

🌱Yeni Üye🌱
2. de ki butonlar çok ktöü değilmi sencede

aliasker0429

🌱Yeni Üye🌱
template ise yazık kendin yapmış olmanı umudediyorum böyle ise ikincisi çok hoş güzel olmuş. logonun üstüne gitmelisin bence biraz daha ama çok hoş yinede. ikinci tasarımda buttonlar bence de daha güzel olabilir. bir de arkadaki yuvarlak şekiller vs sanki biraz fazla mı yana açılmış ?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
1.si çok hoşuma gitti...Tam bir kişisel web sayfa örnegi diye bilirm emegine saglık devamında daha güzel işler çıkacagıdnan eminim

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
ilk web site çalışmaların 0lduğu için kırmak istemem ama 3 5 buton ve arkaplandan başka bişi yokki...... yani web tasarımın yorumunu yaptırtacak bi durum yok.
yine e emeğine sağlık