Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

www.grafikerler.net AFİŞİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
buda bizim web sitemizin afişi benden

grfport600rrrrvu8.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben hala afişi göremedim açılmıyor çünkü:)

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya bumudur?Kusura bakma ama hayal kırıklığı yaşadım :D

rasimisen

🌱Yeni Üye🌱
biraz daha etkileyici olmasını bekliyordum açıkcası ama olsun buda hoş :)

warwin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarımında turuncu kartonun önündeki grafikerler yazısı çok basit durmuş.Belki diğer yazılarla aynı stilde yapabilirdin.Birde Türkiye'nin 1 numaralı grafikerler portalı değilde grafik yada grafiker portalı desen daha uygun olurdu.

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarımında turuncu kartonun önündeki grafikerler yazısı çok basit durmuş.Belki diğer yazılarla aynı stilde yapabilirdin.Birde Türkiye'nin 1 numaralı grafikerler portalı değilde grafik yada grafiker portalı desen daha uygun olurdu.

www.grafikerler.net olduğuna göre grafikerler demek daha doğru değilmi ?

Ya bumudur?Kusura bakma ama hayal kırıklığı yaşadım :D

sizin tarzının değil değilmi ?

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
yaaa:) bu site sence daha fazlasına haketmedı mı??????????? sen bir tane boyle RENKLİ! CANLI! HOŞ sohbetlı!! EĞELNCELİ!! İLGİ sana gösteren! YARDIM eden! YORUM yapan! hiç rastladın mı? BEN Rastlamadım! başka yabancı site de boyle görmedım! bence iş yapıyorsun daha da iyi yapabilirdin! sadece kendine sevinderecek kadar değil, hepimize sevenderecek kadar bir iş yapmalısın
P.S. (türkçemden bir yalnışlık olursa ne olur yorum yapmayın):)

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaaa:) bu site sence daha fazlasına haketmedı mı??????????? sen bir tane boyle RENKLİ! CANLI! HOŞ sohbetlı!! EĞELNCELİ!! İLGİ sana gösteren! YARDIM eden! YORUM yapan! hiç rastladın mı? BEN Rastlamadım! başka yabancı site de boyle görmedım! bence iş yapıyorsun daha da iyi yapabilirdin! sadece kendine sevinderecek kadar değil, hepimize sevenderecek kadar bir iş yapmalısın
P.S. (türkçemden bir yalnışlık olursa ne olur yorum yapmayın):)

burda amaç iyisini yapmak değildi bir şey yapmaktı :))

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Alttaki grafikerler.net yazısı bir beyaz şerit ile arka plandan biraz daha ayrılıp daha öne çıkartılsaydı daha iyi sonuçlar olabilirdi diye düşünüyorum. Ayrıca yazı rengide siyah değilde daha başka bir renk olsaymış diyede geçiyor aklımdan :)
Ve son olarak fotoğrafın kalitesi biraz kötü , profesyonel bir çekim değil buda gözüme batıyor.

Düşünce , görsel ve vermek istediğiniz mesaj güzel teşekkür ediyorum aklınıza gelip zahmet edip böyle bir görseli bizimle paylaştığınız için :) Diğer arkadaşlar da daha güzel fikirlerle inşallah bize seyir etme imkanı sağlarlar aynı sizin gibi =)...

Saygılarımla.

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Alttaki grafikerler.net yazısı bir beyaz şerit ile arka plandan biraz daha ayrılıp daha öne çıkartılsaydı daha iyi sonuçlar olabilirdi diye düşünüyorum. Ayrıca yazı rengide siyah değilde daha başka bir renk olsaymış diyede geçiyor aklımdan :)
Ve son olarak fotoğrafın kalitesi biraz kötü , profesyonel bir çekim değil buda gözüme batıyor.

Düşünce , görsel ve vermek istediğiniz mesaj güzel teşekkür ediyorum aklınıza gelip zahmet edip böyle bir görseli bizimle paylaştığınız için :) Diğer arkadaşlar da daha güzel fikirlerle inşallah bize seyir etme imkanı sağlarlar aynı sizin gibi =)...

Saygılarımla.

bişey değil :) web sitemizi ön plana çıkaracak çalışmalar bekliyoruz diğer üyelerimizdende

KayhanTok

🌱Yeni Üye🌱
Elinize saglik. Turuncu girdap cok etkileyici olmus. Ama ayak ucundakini griligi anlayamadim. Bana golgeyi dusundurdu. Dogru mu?

sedat40

🌱Yeni Üye🌱
Adaşım düşünce çok iyi, renklerde rahatsız edecek hiçbir şey yok, resim kalitesi dışında söylenebilecek birşey yok. Çok az obje ile çıkmış çok güzel bir iş. Ellerine sağlık.

NeKa

🌱Yeni Üye🌱
Güzel, baş döndürücü ama bu site daha iyilerine layık... E bence tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...