Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yağ kutuları ambalaj çalışması

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınızı bekliyorum

hfsf.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
perspektif oluşturma sorununuz var,
bir ikincisi ise bu tasarımın açık halini bize sunma şansınız varmı?
makas payı, yapışma payı, kesim ve katlama yerleri vb. vs. gibi
teknik detaylarıda görmek isteriz ki sağlıklı yorumlar yapabilmek için

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımın acık halini sunarım tabi de görüldügü gibi 3 kenara aynı arkası ürün bilgileri var müşterinin begenisine sunuyorum çalışmayı yapıcı yorumlar fikirler almak adına paylaştım perspektif derken sunun için zaman harcamadım ama bitince böle görünecek acıkcası

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
üst kapaktaki bitki resimleri hoş durmamış bence. düz beyaz olsa daha iyi olurdu.
font olarak da başka bir font deneseniz?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ürün ne olursa olsun bu şekilde tasarım, bu şekilde ürün yerleşimi, çalışmada sadece görsel kullanımı, bu kadar fazla renk seçeneği, geçişler, yırtılmalar, degradeler... firma sahipleri tarafından kabullenilmeyen çalışmalardır. Siz firma bu çalışmaları kabul ederse şanslısınız.

Herhangi bir çalışmaya başlamadan genel tasarımları çokça incelemeli, sektöre farklılık getirecek sizede isim ve müşteri getirecek çalışmalara daha da özenerek çalışmalısınız.

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
üst kapaktaki bitki resimleri hoş durmamış bence. düz beyaz olsa daha iyi olurdu.
font olarak da başka bir font deneseniz?

üst kapaklar beyaz olarak denedik ama çok boş durdu font secimide bir çok font denendikten sonra karar verildi ama tabi daha farklı bir font denene bilir bende fontun çok iyi durdugu kanısında değilim ama içlerinde bütün yağ ceşitlerine uyan bu fonttu

ilginiz için tşk ler

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ürün ne olursa olsun bu şekilde tasarım, bu şekilde ürün yerleşimi, çalışmada sadece görsel kullanımı, bu kadar fazla renk seçeneği, geçişler, yırtılmalar, degradeler... firma sahipleri tarafından kabullenilmeyen çalışmalardır. Siz firma bu çalışmaları kabul ederse şanslısınız.

Herhangi bir çalışmaya başlamadan genel tasarımları çokça incelemeli, sektöre farklılık getirecek sizede isim ve müşteri getirecek çalışmalara daha da özenerek çalışmalısınız.

biraz sert olsa da haklılık payınız var o kadar çok farklı alanlarda çalışıp tasarım yapıyorum ki bu yüzden hiç bir alanda uzmanlaşamıyorum. saten bizim ülkenin genel sorununu da bu bir işte uzaman ola bilmek için çok uzun zaman ve emek vermelisiniz ki uzman olsanız da yeteri kadar hakkınızı ala mıyorsunuz ben biraz daha pratik bir adamım işi serbest çalışan bir grafiker arkadaşımıza verdik umarın iyi bir sonuç çıkar.

ilginiz ve önerilerinize tşk ederim beni geliştirdiğine emin ola bilirsiniz

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
biraz sert olsa da haklılık payınız var o kadar çok farklı alanlarda çalışıp tasarım yapıyorum ki bu yüzden hiç bir alanda uzmanlaşamıyorum. saten bizim ülkenin genel sorununu da bu bir işte uzaman ola bilmek için çok uzun zaman ve emek vermelisiniz ki uzman olsanız da yeteri kadar hakkınızı ala mıyorsunuz ben biraz daha pratik bir adamım işi serbest çalışan bir grafiker arkadaşımıza verdik umarın iyi bir sonuç çıkar.

ilginiz ve önerilerinize tşk ederim beni geliştirdiğine emin ola bilirsiniz

Sert bir eleştiri değildi emin olun:) başarılar diliyorum.

onuroden

🌱Yeni Üye🌱
kısıtlı çalışma konusunda söylediklerinizi düşünerek tasarımı çok kötü bulmuyorum, hoş fakat perspektif duruşu anormal gözüktüğü için kötü izlenim veriyor sağlıklı yorumlanamıyor sanki , ama üst kısım beni de rahatsız etti sanki klasik altın sarısı bir metal daha hoş olur bir baskıya gerek yok gibi.