Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yağmur Döner Logo Çalışması

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
10293712_535978279839276_1945758968721398908_o.jpg

Yorum ve eleştirileri bekliyorum...

Benzer konular

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
"d" nin üzerindeki o çizgileri anlayamadım. Mock up sız halinide görmek lazım sanki "ö" nün noktalarının italik olması işi bozuyor gibi geldi. Birde yağmur kelimesinden yola çıkarak yağmur damlası esprisi üzerinden yürüyebilirsin. Belki ö de onu anlatmaya çalışmışsın ama bence olmamış. "ğ" deki şapkayı aşağıda logo olarak kullanman fena fikir değil ancak burada ön planda olması gereken firma adımı yoksa Çalışma alanımı. Yağmur bence büyük fontlarla olmalı. Genede Eline sağlık renk seçimin ideal başarılar...

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz Pınar Süt logosunu andırıyor ama güzel...

Eleştiri için teşekkürler.

"d" nin üzerindeki o çizgileri anlayamadım. Mock up sız halinide görmek lazım sanki "ö" nün noktalarının italik olması işi bozuyor gibi geldi. Birde yağmur kelimesinden yola çıkarak yağmur damlası esprisi üzerinden yürüyebilirsin. Belki ö de onu anlatmaya çalışmışsın ama bence olmamış. "ğ" deki şapkayı aşağıda logo olarak kullanman fena fikir değil ancak burada ön planda olması gereken firma adımı yoksa Çalışma alanımı. Yağmur bence büyük fontlarla olmalı. Genede Eline sağlık renk seçimin ideal başarılar...

tyhcb6Z.jpg

Biraz geç cevaplıyorum şimdiden kusura bakma... "d' nin üstünde ki baton döneri simgelemek için kullanıldı. "ö" nün noktaları ise az da olsa sanırım haklısınız ama firmadan olumsuz bir tepki gelmediği için öyle bıraktım :). Son olarak yağmur damlasını ismi yüzünden kullanmak istemedim, standart düz mantık olacaktı. Eleştirin için ayrıca teşekkürler.

Robbstark

🌱Yeni Üye🌱
çok güzelmiş kardeş hangi programla yaptın acaba sormamda bi mahsur varmı ?

uguryilmaz56

🌱Yeni Üye🌱
Çok iyi

Başarılı bir çalışma olmuş. eline sağlık Amacına uygun