Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaprak Test Tasarımım

mdgaziler

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kendi hazırladığım sorular için yaptığım yaprak test tasarımım. Grafik işini profesyonel olarak yapmıyorum. Bu çalışmayı Corel Draw x5'te hazırladım. Sorularımı matematik dersi anlatırken kullanıyorum. Görsel olarak etkili bir çalışmanın ortaya çıkması için yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Benzer konular

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
profesyonel olarak yapmıyorsanız olmuş dahada birşeye gerek yok bence :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim. peki profesyonelce olsaydı nasıl olmalıydı? gelecek sene belki yaprak test kitabı olarak basımını yaptırabilirim :)

Profesyonelce olsaydı eğer bir grafiker arkadaşla anlaşıp yaptırmış olurdunuz. Hem belkide kitap tasarımıda yapardı size. :) Saygılar.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş ne denebilirki fazla abartıya gerk yok nede olsa iç sayfa kapak olsaydı daha çekici olması gerekirdi ama iç sayfa olduğu için soruların yazı puntoları okunurluğu iyi yukarıyı çarşamba pazarına çevirmeye gerek yok soru çözen kişinin gözü sürekli olarak oraya kaymasın fazla karmaşık ve dikkat çekici olmasın nacizane fikrim ;)

mdgaziler

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş ne denebilirki fazla abartıya gerk yok nede olsa iç sayfa kapak olsaydı daha çekici olması gerekirdi ama iç sayfa olduğu için soruların yazı puntoları okunurluğu iyi yukarıyı çarşamba pazarına çevirmeye gerek yok soru çözen kişinin gözü sürekli olarak oraya kaymasın fazla karmaşık ve dikkat çekici olmasın nacizane fikrim ;)

düşünceniz için çok teşekkür ederim. bende sizin gibi düşünerek hazırlamıştım.

mdgaziler

🌱Yeni Üye🌱
Profesyonelce olsaydı eğer bir grafiker arkadaşla anlaşıp yaptırmış olurdunuz. Hem belkide kitap tasarımıda yapardı size. :) Saygılar.

aslında profesyonelce olması için anlaşmayı da düşünmedim değil. sanırım çalışma istekleri için forumda bir bölüm var. oradan da konu açarak bu şekilde bir çalışma satın almak isterim.