Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaptığım ilk karakalem çalışması sizde bir bakın

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ediyorum yorumunuz için ... evet kıyafet sıkıldığım ve bi an önce bitsin diye çabaladığım anıma denk geldi ..aslında can sıkıntısından yaptım diyenlerden çok hoşlanmıyorum... çünkü sanat canının sıkılmadığı anlarda olmalı bence...
kesinlikle katılıyorum..hatta bırak can sıkıntısını gökten vahiy gelmiş gibi resim çizmeliyimm resim çizmeliyimmm demeli insan :D:D bi an önce bitirmeliyim mantığı bendede var..ama yanlış olduğunu bende sende biliyoruzdur sanırım..mesela o ünlü ressamların yaptığı çizimler saatler hatta günler boyu çalışma sonucu ortaya çıkmışlardır..ama illa şeytan dürtüyo dimi hadi hadi diye :D:D başarılar devamını bekliyoruz...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
kesinlikle katılıyorum..hatta bırak can sıkıntısını gökten vahiy gelmiş gibi resim çizmeliyimm resim çizmeliyimmm demeli insan :D:D bi an önce bitirmeliyim mantığı bendede var..ama yanlış olduğunu bende sende biliyoruzdur sanırım..mesela o ünlü ressamların yaptığı çizimler saatler hatta günler boyu çalışma sonucu ortaya çıkmışlardır..ama illa şeytan dürtüyo dimi hadi hadi diye :D:D başarılar devamını bekliyoruz...

;) evet haklısınız... teşekkür ederim vakit ayırıp baktığınız için inşallah bende uygun bi zamanım olursa yapmak istiyorum... dersler ödevler fırsat bulsam...

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çizdiğiniz kişi hayal ürünümü bilmiyorum ama, çok güzel biri:) Karakalem zor iş, çok güzel görünüyor. Eline sağlık.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim yorumunuz için.. hayır hayal ürünü değil.. netten bulmuştum fotoğrafı hoşuma gitti ve çizdim.... dilerseniz çizdiğim fotoğrafıda yükleyebilirim...

Son düzenleme:

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hayır gereği yok, çizim halide yetiyor:)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
54703264.png

bi başka çalışma :) kabul ediyorum pek çok eksikleri var...usta çizici değilim teknik bilmiyorum :):angel: