Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı Grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

krtrukiye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rukilupus.com
Yardımcı Grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Grafik Programları: Adobe Programları Illustrator, Photoshop, Indesign orta,
Web Tasarım: Adobe Muse ve Dreamweaver orta

İş deneyimi ve içeriği: 6 ay reklam ajansı ve freelance

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Farklı bir alanda yüksek lisans öğrencisiyim tez dönemine geçtiğim için devam zorunluluğum yok, ilgi duyduğum, sevdiğim ve eğitimini aldığım grafikerlik alanında çalışmak istiyorum. Çalışmaya bir süre ara verdiğim için bilgilerimi tazeleme imkanı bulacağım, iş temposuyla bana katkı sağlayacak, birikim kazandıracak yardımcı grafiker pozisyonunda iş aramaktayım. Metro güzergahına yakın her semt de çalışabilirim.
Teşekkürler

E-posta: ruki.krt@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ZaferKocaoglu

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar freelance biçimde grafik tasarım yaptırmak istiyorum ihtiyacım olan iş png formatın da yüksek çözünürlükte saç modeli ilgilenirseniz geri dönüş bekliyorum.

hondatt1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yerimiz eminönünde bizde sizin vasıflarınızda eleman arıyoruz. 5413728484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

krtrukiye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rukilupus.com
Yardımcı Grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Grafik Programları: Adobe Programları Illustrator, Photoshop, Indesign orta,
Web Tasarım: Adobe Muse ve Dreamweaver orta

İş deneyimi ve içeriği: 6 ay reklam ajansı ve freelance

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Farklı bir alanda yüksek lisans öğrencisiyim tez dönemine geçtiğim için devam zorunluluğum yok, ilgi duyduğum, sevdiğim ve eğitimini aldığım grafikerlik alanında çalışmak istiyorum. Çalışmaya bir süre ara verdiğim için bilgilerimi tazeleme imkanı bulacağım, iş temposuyla bana katkı sağlayacak, birikim kazandıracak yardımcı grafiker pozisyonunda iş aramaktayım. Metro güzergahına yakın her semt de çalışabilirim.
Teşekkürler

E-posta: ruki.krt@gmail.com

İstanbul Anadolu yakası Maltepe

akarcopy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akarcopy.com
kadıköy de bulunan Akar baskı Çözümlerinde çalışmak üzere telefon verirseniz görüşebiliriz