Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardimci Tasarimci Ariyoruz (ISTANBUL MECIDIYEKOY)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilknurozturk

🌱Yeni Üye🌱
Sirketimize yardimci tasarimci olarak calisacak 2 arkadas araiyoruz. Sirketimiz web ajansidir.

Basvuran adaylarin tasarim programlarini (photoshop, illustrator, flash) iyi duzeyde kullanmalari gerekmektedir.

Referansi olan arakadaslari tercih etmekyteyiz.
Avrupa yakasinda oturan ve uzun sureli is arayanlari tercih etmekteyiz.
Sigara kullanmayan arkadaslari tercih ediyoruz.
Basvuru icin lutfen ozel mesaj gonderiniz.
Is gorusmesine lutfen yaptiginiz amatorde olsa is orneklerinizle geliniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

havva_sarigul

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba adım havva yardımcı gragiker arıyormuşsunuz.Photoshop CS3 (Çok iyi), Freehand MX (Çok iyi), Corel DRAW X3 (Çok iyi), Indesign (Çok iyi), İllüstrator CS3 (İyi), Quarkexpress 7 (Orta). Mac ortamında afiş çalışması, kartvizit, dergi tasarımı, broşür, katolog çalışması, şampuan kutu tasarımı yaptım.
İyi çalışmalar.

flashör

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba
çalışma saatleri ve saglanacak sosyal imkanlardan da bahsederseniz sevinirim
ayrıca özel mesaj gönderme yetkim yok bir iletişim adresi verebilirseniz cv ve portföyümü göndermek isterim iyi çalışmalar

Serjean

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımcı derken tam olarak görev yazarmısınız,web tasarımcı mı grafik tasarımcı mı ?Birde firma ismi nedir ?

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımcı derken tam olarak görev yazarmısınız,web tasarımcı mı grafik tasarımcı mı ?Birde firma ismi nedir ?

artık tasarımcı kavramı genel oldu,grafıkcı aynı zamanda web tasarım da yapar oldu,bence o yuzden belırtmemıslerdır.

esflow

🌱Yeni Üye🌱
ozel mesaj gonderemıyorum mumkunse ıletısım bılgılerınızı ekleyebılırmısınız maıl yoluyla cv ve portfolyomu gonderebılrım

garfield

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben kurtuluşta oturuyorum corel draw photoshop kullanıyorum ajans ve matbaa deneyimim var yanlız web deneyimim yok sadece basılı yayın sektörel dergi deneyimim var
sukran_yarar@hotmail.com

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba
çalışma saatleri , saglanacak sosyal haklar birde iletişim bilgilerinizi verirseniz seviniriz özel mesaj atma yetkisi yok üye arkadaşlarımızın çoğunun mesaj atma yetkisi yok malesef

ilknurozturk

🌱Yeni Üye🌱
mrb cumartesi günü çalışma örneklerinizle birlikte saat 09:12 arası iş görüşmesine bekliyoruz sizi.
adres:gülbahar mah:şekerciler sok no:3/7 meriç center mecidiyeköy
gelemediğiniz ve adresi bulamadığınız taktirde 02122753706 tlf dan iletişim kurabilirsiniz
grş üzere.
ilknur öztürk

Son düzenleme:

ilknurozturk

🌱Yeni Üye🌱
mrb cumartesi günü çalışma örneklerinizle birlikte saat 09:12 arası iş görüşmesine bekliyoruz sizi.
gelemediğiniz ve adresi bulamadığınız taktirde 02122753706 tlf dan iletişim kurabilirsiniz
grş üzere.
ilknur öztürk

Son düzenleme:

ilknurozturk

🌱Yeni Üye🌱
mrb cumartesi günü çalışmalarınızla birlikte saat 09:12 arası iş görüşmesine bekliyoruz sizi.
grş üzere.
ilknur öztürk

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bütün başvuru yapmak isteyen arkadaslar içinmi cumartesi verilen saatlerde görüşme yapılacak iyi çalışmalar

ilknurozturk

🌱Yeni Üye🌱
Evet bütün başvurular için geçerli 02122753706 tlf dan arayarak randavu almanız rica olunur.
ilknur öztürk

Serjean

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu firma 2 3 aydır yardımcı web tasarımcı arıyor daha hala bulamamış mı yaa :)
görüşmeye gidecek arkadaşlara duyrulur profilo alışveriş merkezine çok yakın bu firma...

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınız hala güncelmi görüşmeye gelemedim güncelse gelmek isterim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...